Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 dni z Xbox One - szczęśliwa siódemka, czyli gry, które warto byłoby odświeżyć na Xboksie One

6 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Moda na odświeżanie starszych tytułów nasila się w momencie pojawienia się nowych konsol. Zastanówmy się, jakie produkcje nie powinny umknąć remake'owej gorączce na Xboksie One.

Przeczytaj cały tekst "12 dni z Xbox One - szczęśliwa siódemka, czyli gry, które warto byłoby odświeżyć na Xboksie One" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najchętniej do tej listy dopisałbym jeszcze kolekcję Midtown Madness. Te gry dawały naprawdę sporo frajdy. Szkoda, że Microsoft zapomniał już o tym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój, nie bój odświeżą ;))
Wypuszczą jakąś serię "CLASSIC GOLD SUPER HITS", "REMASTERED HD", "REMAKE" albo coś w tym stylu.
W przypadku Gears-ów może "GEARS FULL PACK HD", "GEARS ULTIMATE REMASTERED HD" Z hasłem typu: "Well known games, new quality, new experience".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla RDR i Gearsow bylbym w stanie kupic X One. Ostatnio chcialem kupic ponownie X360 dla Gyrosow, ale ceny troche odstraszaja, a poza tym czekam z nadzieja na info o odswiezeniu serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co widzicie w tym Red Dead Redemption ;/ zakupiłem grę na konsolę, ale tak mnie wynudziła, że to masakra. Co w niej jest takiego za co powinienem ją uwielbiać? jadę na koniu z punktu A do B, robię jakieś zadania, strzelam się, potem znowu jadę po nowe zadanie, robię je, strzelam się, jadę znowu po zadanie. Nie rozumiem, przecież tak chwalono tę grę kiedyś i teraz ;/ strasznie sztywna. A myślałem, że to będzie coś dużo lepszego niż Call of Juarez. Myliłem się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować