Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy tworzą survivalowe MMO - Out of Reach

10 postów w tym temacie

Wszystko fajnie hahah tyle żeby nie było jak z the stomping land najlepiej nie kupować z early acces takich gier ja tam zaufania do nich nie mam żadnego poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za świetnego newsa! ;) Jeden update z naszej strony: Nie planujemy Early Access, Greenlight uruchomiliśmy bo docelowo planujemy dystrybucję przez Steam i chcemy rozpocząć z nimi jak najszybszą współprace. Gra będzie wydana możliwie jak najszybciej ale dopiero gdy będziemy przekonani, że zapewni setki godzin dobrej zabawy i będzie w pełni funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziękujemy za świetnego newsa! ;) Jeden update z naszej strony: Nie planujemy Early Access,
> Greenlight uruchomiliśmy bo docelowo planujemy dystrybucję przez Steam i chcemy rozpocząć
> z nimi jak najszybszą współprace. Gra będzie wydana możliwie jak najszybciej ale dopiero
> gdy będziemy przekonani, że zapewni setki godzin dobrej zabawy i będzie w pełni funkcjonalna.
Jeżeli nie planujecie tego early acces to już zapulsowaliście u mnie po prostu nie ma się co dziwić że ludzie dziwnie patrzą na te gry z tego działu ponieważ już parę osób zgarnęło pieniądze i uciekło np właśnie ci z the stomping land

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm, ale przecież ta gra przy tej epickiej muzyce wypada śmiesznie. Tu nie ma animacji! To mi przypomina Goat Simulator z poważniejszą tematyką.
Acz biorę pod uwagę, że jest to wczesny etap produkcji. Możecie wiele zmienić i oby Wam się udało, bo kocham ten typ rozgrywki!
Ps. Poleca ktoś jakąś grę właśnie w klimacie Out of Reach? Darmową, albo płatną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli nie planujecie tego early acces to już zapulsowaliście u mnie po prostu nie ma
> się co dziwić że ludzie dziwnie patrzą na te gry z tego działu ponieważ już parę osób
> zgarnęło pieniądze i uciekło np właśnie ci z the stomping land
> Wszystko fajnie hahah tyle żeby nie było jak z the stomping land najlepiej nie kupować
> z early acces takich gier ja tam zaufania do nich nie mam żadnego poczekamy zobaczymy
Słyszałeś o czymś takim jak interpunkcja? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi głupio krytykować polską produkcję, ale niestety nie mogę się oprzeć tej pokusie. Gra aktualnie wygląda słabo. Wiem, że to pre-alpha, ale animację, czy wydobycie są tragiczne. Do tego nadmierne inspirowanie Rustem też nie wychodzi tej grze na zdrowie. Trzymam kciuki, może uda wam się osiągnąć steamowy sukces, jednak aktualnie daleko do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciężko się przebić z tym, szczególnie jak w komentarzach już widzę kupę flame''u, że śmieli czerpać inspirację z Rusta. Musicie koniecznie zrobić coś z tymi animacjami i dodać coś trochę bardziej innowacyjnego niż w Rust''cie, a powinno być ok. Tak, wiem, że to jest pre-alpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować