Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka impreza premierowa Tony Hawk's American Wasteland!

34 postów w tym temacie

Domek

CD Projekt ma przyjemność zaprosić wszystkich graczy na wyjątkową imprezę premierową Tony Hawk's American Wasteland, która odbędzie się 22 lipca w warszawskim centrum handlowym Blue City. Ci, którzy się na niej pojawią, będą mieli okazję jako jedni z pierwszych w Polsce przetestować grę w akcji i wygrać atrakcyjne nagrody!

Przeczytaj cały tekst " Wielka impreza premierowa Tony Hawk's American Wasteland!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to genialnie!!! Dobrze ,że CDP organizuje to w Blue City bo mieszkam od niego 5 min. drogi ::D::D
Od jutro zaczynam ćwiczyć bo może będą zawody w sieci, a do wygrania np. THAW :D:D:D:D:D:D
A wie ktoś może o której to się zaczyna?? Bo jak nie to ja zaraz po otwarciu BC lecę ::D::D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie są organizowane np. targi Warsaw Game Show oraz Playstation Experience.
Dużo ,rzeczy się tu dzieje tylko trzeba wiedzieć gdzie. ( pow. przykłady odbywają się na Woli)
Pozdr. Dla Gramowiczów.

Ps. A może zrobimy jakieś spotkanie na tej imprezie?? Np.Wszyscy Gramowicze przed wejściem do BC o 10.00 ,albo coś w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... znowu Warszawa... Chyba sie tam przeprowadze ;))). Niestety nie pojawie sie na premierze, bo mieszkam zbyt daleko, ale chyba będzie jakaś relacja z tej imprezy premierowej? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakos ten nowy Tony to nic wielkiego zeby odrazu robic imprezy...HOMM5 albo The Witcher to tak! Ale nowy Tony? I tak sie pewnie okaze nastepnym kiepskim Tonym, nawiazujacym do prostackiego THUGa xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 11:40, kenshhin napisał:

Ehhh zrobci cos kiedys poza warszawa :D



Zabrze. Turniej ToCa i Collina. Fajnie było. Wpadło kilku Gramowiczów. A reszta? Mimo deklaracji - nie ;)

To jak to jest Panowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee a ja 21 wyjezdzam do Anglii...
kurde juz dwie zwaly z tego powodu pierwsza powyzej
a druga: fajna laska przyjezdza 18.. wiec bede mial tylko 3 dni ehh :P
ale i tak chce jechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn czeka na Was...

Kurcze... Tyle narzekań na tą Warszawę, że tłumy, że głośno, że dzikie kaczki i Kaczory...
A mimo wszystko coraz częściej mam wrażenie, że zamieszkanie tamże nie byłoby złą decyzją. Ech, dużo by można na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojeju… co nam Warszawiakom tak zazdrościcie? ;)
Raz na Miesiąc jakaś fajna impreza jest, a wy nam tak zazdrościcie, pamiętajcie, że w Warszawie jest ciężkie i nerwowe życie, okropny skwar każdemu dokucza, wszędzie spaliny, jeden na drugim się wyżywa :P jest po prostu okropnie i nudno! Taka impreza to jedna jedyna atrakcja na jaką możemy sobie pozwolić. Cieszcie się, że macie spokój i ciszę, morze/góry ;)
Na pewno się pojawimy, może tym razem pójdzie lepiej niż z ToCa2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już ,sobie żeton kupiłem na bezpłatną dostawę i jutro zamawiam ::D::D::D::D::D

THAW wymiata!!!!! Grałem w niego u kolegi na PS2. !!POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować