Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Capcomu z GfWL przewędrują na Steam

16 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2014 o 10:13, luzac napisał:

Się obudzili w porę, hue.


Lepiej późno niż wcale : )
Ja tam się cieszę. W RE5 chętnie bym zagrał jeszcze nie raz a po zakopaniu GfWL mógłby być z tym problem.
A tak Steam i dobranoc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 11:05, Phobos_s napisał:

Ja tam się cieszę. W RE5 chętnie bym zagrał jeszcze nie raz a po zakopaniu GfWL mógłby
być z tym problem.


Tyle, że ten potworek od MS nadal działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 11:13, Bambusek napisał:

Tyle, że ten potworek od MS nadal działa.


Tak wiem, dlatego napisałem "mógłby" :)
Bo wiem, że niektóre gry mają coś problem z odpaleniem mimo "działania" GfWL : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze przenieść Street Fighter X Tekken, co dziwne przeniosłem Super Arcade Edition SF IV czy jak to tam się zwie a gdy wpisuję kod SF X T to nie chce mi przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 11:20, porckypizgus napisał:

Mogliby jeszcze przenieść Street Fighter X Tekken, co dziwne przeniosłem Super Arcade
Edition SF IV czy jak to tam się zwie a gdy wpisuję kod SF X T to nie chce mi przenieść.


Kiedyś zapowiedzieli, że SF x T nie jest planowane do przeniesienia. Może kiedyś zmienia zdanie, ale na razie tego nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 11:15, Phobos_s napisał:

Bo wiem, że niektóre gry mają coś problem z odpaleniem mimo "działania" GfWL : )


Bo Live jak był syfem tak nadal nim jest i czasami trzeba po kilka prób logowania, żeby łaskawie zaskoczył. Jak teraz na SF X T sprawdzałem czy działa to wpuścił mnie przy drugiej próbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja z kolei nie miałem powodów do narzekania na gfwl... no może poza kwestią sejwów online i brakiem dostępu do nich bez internetu. Poza tym - nic mi nie przeszkadzało. Czy to GTA IV, Dark Soulsy czy Dawn of War 2... W Dark Soulsy sobie bezproblemowo gram do dzisiaj, nawet kilka dni temu sobie spokojnie w to pykałem. Jedyny problem jest z Dawn of Warem, bo Relic próbuje właśnie przenieść DoW2 na steamworks i coś się zaczęło gryźć z GFWL.

także ja osobiście większych powodów do niesmaku w tej kwestii nie mam i się dziwię temu hejtowi trochę. Ale to może tylko dlatego, że ja miałem szczęście i mnie te problemy omijały?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 11:47, Bambusek napisał:

Kiedyś zapowiedzieli, że SF x T nie jest planowane do przeniesienia. Może kiedyś zmienia
zdanie, ale na razie tego nie zrobili.


No to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogliby się zabrać też za inne, np. właśnie za SF4, ale tej gry zdają się już nawet nie
> wspierać.
Właśnie była premiera kolejnego DLC do tej gry i jako podstawki w wersji Ultra. Tak więc wspierają, ale nie do końca o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować