Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Część nabywców Xbox One ma problem z hałaśliwymi konsolami

22 postów w tym temacie

Konsol nowej generacji do cichych zaliczyć nie można, więc szczerze: kogo to dziwi? Ich budowa, zastosowany układ chłodzenia redukcji hałasu nie sprzyja, dobrze, że się masowo nie przegrzewają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Konsol nowej generacji do cichych zaliczyć nie można, więc szczerze: kogo to dziwi? Ich
> budowa, zastosowany układ chłodzenia redukcji hałasu nie sprzyja, dobrze, że się masowo
> nie przegrzewają :D

Nie można? PS4 jest cichutkie, po dłuższym graniu da się usłyszeć szum wentylatorów, ale tylko gdy ma się cicho grę. Przy normalnej głośności w ogóle nie zwraca się na to uwagi.
Do cichych nie można zaliczyć gamingowych pctów, laptopów, albo pracy napędu przy niektórych grach na PS3. PS4 jest BARDZO ciche, jak na możliwości jakie oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shinigami
to ty chyba nie miałeś poprzedniej generacji konsol x1 i ps4 w porównaniu do x360 fat to nic
moje pierwsze 2 xboxy chodziły jak odkurzacz
poza tym w porównaniu do poprzedniej generacji konsol te są bezawaryjne gdzie straciłem 2 xboxy przez rodda i 3 już ledwo zipał i 2 ps3 w jednej był yold a w drugiej padł laser.teraz mam ps3 slim już 4 lata i nie było żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie dość, że wygląda jak stary magnetowid to jeszcze "chodzi" jak stare "videło". Kto
> to w ogóle kupuje ? Przecież w Polsce od roku jest dostępne lepsze PS4...

Które jakością wykonania także nie powala :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 14:57, Shinigami napisał:

Konsol nowej generacji do cichych zaliczyć nie można, więc szczerze: kogo to dziwi? Ich
budowa, zastosowany układ chłodzenia redukcji hałasu nie sprzyja, dobrze, że się masowo
nie przegrzewają :D

Są cichsze niż gamingowe PCty, laptopy i konsole poprzedniej generacji. Chłodzenie też mają dobre.

http://www.anandtech.com/show/7492/the-geforce-gtx-780-ti-review/15
PS4 to 43 decybele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie dość, że wygląda jak stary magnetowid to jeszcze "chodzi" jak stare "videło". Kto
> to w ogóle kupuje ? Przecież w Polsce od roku jest dostępne lepsze PS4...

Mówisz o konsoli, z której pada po miesiącu użytkowania obłazi guma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Konsol nowej generacji do cichych zaliczyć nie można, więc szczerze: kogo to dziwi? Ich
> budowa, zastosowany układ chłodzenia redukcji hałasu nie sprzyja, dobrze, że się masowo
> nie przegrzewają :D

Bez przesady, PS4 nie jest jakoś dużo głośniejsze do PS3 Slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie można? PS4 jest cichutkie, po dłuższym graniu da się usłyszeć szum wentylatorów,
> ale tylko gdy ma się cicho grę. Przy normalnej głośności w ogóle nie zwraca się na to
> uwagi.
> Do cichych nie można zaliczyć gamingowych pctów, laptopów, albo pracy napędu przy niektórych
> grach na PS3. PS4 jest BARDZO ciche, jak na możliwości jakie oferuje.

Akurat gamingowy PeCet będzie cichy - ciężko go czymś zajechać, więc i grzał się nie będzie. A określenie ,,gamingowy laptop" brzmi dla mnie jak oksymoron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wy chyba prawdziwych gamingowych PeCetów nie słyszeliście i nie widzieliście gdzie całe ciepło jest odprowadzane przez chłodzenie wodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie dość, że wygląda jak stary magnetowid to jeszcze "chodzi" jak stare "videło". Kto to >w ogóle kupuje ? Przecież w Polsce od roku jest dostępne lepsze PS4...

Wyobraź sobie, że ja to kupuje, a ten wygląd XONE mi się bardzo podoba, właśnie ze względu na to, że wygląda jak stary magnetowid.

> Nie można? PS4 jest cichutkie, po dłuższym graniu da się usłyszeć szum wentylatorów,
> ale tylko gdy ma się cicho grę. Przy normalnej głośności w ogóle nie zwraca się na to
> uwagi.

Słyszałem i czytałem kilka takich sytuacji, gdzie ludzie skarżyli się również na głośność PS4. A jeśli chodzi o to czy słychać podczas gry to w artykule jest napisane:
"Słychać go podczas pracy w dashboardzie oraz podczas pobierania przez konsolę gier czy aplikacji z sieci nawet w trybie InstantOn". Z czego wynika, że podczas grania na XONE również nie słychać szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Słyszałem i czytałem kilka takich sytuacji, gdzie ludzie skarżyli się również na głośność
> PS4. A jeśli chodzi o to czy słychać podczas gry to w artykule jest napisane:
> "Słychać go podczas pracy w dashboardzie oraz podczas pobierania przez konsolę gier czy
> aplikacji z sieci nawet w trybie InstantOn". Z czego wynika, że podczas grania na XONE
> również nie słychać szumu.

Nie pisałem tego po to, żeby krytykować X1, tylko broniłem kultury pracy całej obecnej generacji, podałem PS4 bo je mam i mogę coś na ten temat powiedzieć.
Poza tym, już od dawna zauważyłem u fanboyów xboxa, że jeśli choćby wydaje im się, że ktoś złe słowo powiedział na ich obiekt kultu, to od razu mamy zmasowany atak na autora :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 15:23, Jeffero napisał:

Nie można? PS4 jest cichutkie /.../


Dla mnie nie jest, szczególnie gdy zacznie się w środku gromadzić kurz. Poczytaj na forach.

Dnia 09.09.2014 o 15:23, Jeffero napisał:

Do cichych nie można zaliczyć gamingowych pctów /.../


Chłodzonych powietrzem, do tego z wentylatorami z bazaru pewnie nie. Co innego gdy idzie o WC ;)

https://www.youtube.com/watch?v=oMvzgzsMf4o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować