Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny - pierwsze 15 minut z gry, nowe screeny i artworki, pierwszy patch

19 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Dziś debiutuje Destiny - długo oczekiwana strzelanka od Bungie. Jeśli już macie tę grę w swojej kolekcji, pierwsze 15 minut rozgrywki raczej na nic się wam nie przyda - ale na nowe artworki zawsze miło popatrzeć.

Przeczytaj cały tekst "Destiny - pierwsze 15 minut z gry, nowe screeny i artworki, pierwszy patch" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy dadzą na PC czy tak sobie gadali przed premierą że chcieliby zobaczyć itd itp. Bo jednak na PC w fpsy gra się przyjemniej mi niż padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, to będzie Rage, Quake 4, Mass Effect z pierwszej osoby oraz Sins of a Solar Empire :) Nie będzie mi się chciało czekać do premiery na PC, to kolejny powód do zakupu konsoli.

Tarasada - wersja na PC ma wyjść w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC będzie się to prezentować zdecydowanie lepiej. Z drugiej strony, aż tak rewelacyjna ta gra, jak ją się przedstawia w mediach (w niektórych zagranicznych serwisach jest mocno przehypowana) na pewno nie jest. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gemeplay nadal nie oszałamia ale miło, że gra ktoś kto wie co robi -pierwsze prezentacje trąciły takim noobstwem, że żal było oglądać.

PS CAR 15 -pierwsza giwera na Marsie? Ciekawe czy będzie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ok, to będzie Rage, Quake 4, Mass Effect z pierwszej osoby oraz Sins of a Solar Empire
> :) Nie będzie mi się chciało czekać do premiery na PC, to kolejny powód do zakupu konsoli.
>
> Tarasada - wersja na PC ma wyjść w marcu.
;o Nawet tego nie wiedziałem, patrze na streamy ludzi z tej gry ale coś czuję że to bedzie takie do pogrania przez powiedzmy tydzień no life''u i potem na rok zapomne o tej grze albo na kilka miesiecy, wrócę do niej i potem znów to samo i tak w kółko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 20:41, NBlast napisał:

Czy tylko ja tutaj widzę Borderlands, tylko mniej ciekawe graficznie?

Ja tu widzę początek gry w ćwierć otwartym świecie, więc raczej do Rage bym to odnosił.
Co do grafiki, to jest nie tyle "mniej ciekawa" -bo to kwestia dyskusyjna- co inna. Z Borderlands w grze podobno są skille, co-op dla 4 osób i hack n'' slash''owa nomenklatura przeciwników, ale tego akurat film nie pokazuje.

PS I nie, same postapo i "pseudo-claptrap''owy" guide-bot nie wystarczy by widzieć tu Bordera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 17:35, naczelnyk napisał:

> Epicki to ten początek specjalnie nie jest.
---
Ręce opadają. To misja tutorialowa typu "naciśnij R2 żeby wycelować".

Wiesz... widziałem o wiele lepiej skonstruowane samouczki gdzie fabularnie akcja nastrajała od samego początku. Tutaj mamy jakieś przebudzenie, bełkot i niespecjalnie efektowna ucieczka z planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy tylko ja tutaj widzę Borderlands, tylko mniej ciekawe graficznie?
> Ja tu widzę początek gry w ćwierć otwartym świecie, więc raczej do Rage bym to odnosił.
>
> Co do grafiki, to jest nie tyle "mniej ciekawa" -bo to kwestia dyskusyjna- co inna. Z
> Borderlands w grze podobno są skille, co-op dla 4 osób i hack n'' slash''owa nomenklatura
> przeciwników, ale tego akurat film nie pokazuje.
>
> PS I nie, same postapo i "pseudo-claptrap''owy" guide-bot nie wystarczy by widzieć tu
> Bordera ;)

Nawet nie chodzi o "pseudo claptrap''owego" guide-bota tylko o ogólny wygląd gry, taki Borderlands tylko bez swej sławnej kreski, styl walki i "wyskakujące" cyferki.

Nie mówię że jedna gra jest kopią drugiej, ale żeby nie widzieć podobieństw trzeba być ślepym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Hej, jeśli szukasz ludzi do klanu, bardzo cię proszę przejdź do specjalnego podforum "multiplayer-zaproszenia" (na stronie głównej forum zjedź troszkę na dół). Wszyscy chcemy, żeby na forum panował porządek, więc nie ma sensu mieszać ze sobą kategorii. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować