Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy Total War!

54 postów w tym temacie

Warhammer! Warhammer! Warhammer! :D

Choć też bym chętnie przygarnął trzeciego Medievala, ale patrząc na wcześniejsze poszlaki związane z wykupieniem przez CA praw do użycia marki to wręcz zaskoczeniem mogłaby być każda inna gra, tylko nie coś związane z WH - czy to w formie tradycyjnej, czy to w formie 40k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko teraz zrobili porządnie tą gre. I ja również mam ochotę na nowego Medivala ale teorie jakoby miał być Warhammer również mnie radują, nic tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja wciąż mam nadzieję na kolejnego Medievala. No ale Warhammera też przygarnę, choć fanem nie jestem - tak mało strategii ostatnio wychodzi, że trzeba brać co dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer był by ciekawy, tylko zastanawiam się czy zwykły, czy 40000. W tym drugim przypadku schemat total warów średnio pasuje ... mechanikę musieli by przekształcić na coś bardziej oddającego potencjał "nowoczesnej" technologii wojennej.
Zwykły jest mniej popularny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Warhammer był by ciekawy, tylko zastanawiam się czy zwykły, czy 40000. W tym drugim przypadku
> schemat total warów średnio pasuje ... mechanikę musieli by przekształcić na coś bardziej
> oddającego potencjał "nowoczesnej" technologii wojennej.
> Zwykły jest mniej popularny ...

Tak, obecnie W40k jest bardziej popularny, wiem to jako stołowy gracz obu systemów. Jednak co do WFB to w zasadzie w grach panuje posucha. Owszem, był Mark of Chaos, ale oprócz tego że posiadał klimat warhammerowy to raczej słaba produkcja była :P A z 40k mamy dwie serie DoW z dodatkami, Space Marine, Space Hulk, nadchodzi jeszcze Deathwing. Więc Fantasy Battle łyknę zE smakiem ( eh, na wspomnienie Dark Omen łezka kręci się w oku :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl już przyjmuje zamówienia na kolekcjonerki total warhammera ?? ;) ja biorę w ciemno :]]] o żesz wreszcie mogą się spełnić moje wszystkie ofiary do bogów chaosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, Rome 2 musiał być większą porażką niż nam się wydaje (finansową lub techniczną), skoro poza kilkoma DLC nie chcą więcej w nim grzebać i nie wydają "w rocznicę" zwyczajowego dodatku (bo nawet Empire miał napoleona, tyle ze standalone), tylko od razu nową część.. well done Sega, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> :]]] o żesz wreszcie mogą się spełnić moje wszystkie ofiary do bogów chaosu.

Kolejny kultysta mrocznych sił? Niech Grimnir patrzy na mnie łaskawym okiem, gdy rozpłatam Twą czaszkę, człeczyno! :D Pozdrawiam ^^
Ciekawe czy jeśli to okaząłby się warhammer to również z multi jak poprzednie gry z serii Total War ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creative Assembly w ostatnim czasie zajmowało się głównie Obcym: Izolacją

Tak, bo przecież CA to niemalże niezależne studio z 10 osobami w ekipie i jak zajmują się jedną grą to nie ma mowy, żeby zajmowali się inną...

Na razie nie wiadomo, czy autorzy Obcego zasilą ekipę zajmującą się wspomnianą strategią

Obcego robiła konsolowa komórka studia, z TW nie majaca wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 11:03, dark_master napisał:

lol, Rome 2 musiał być większą porażką niż nam się wydaje (finansową lub techniczną),
skoro poza kilkoma DLC nie chcą więcej w nim grzebać


Rok łatania, 14 patchy, 15 za 6 dni. Faktycznie, nie chce im się grzebać...

Dnia 10.09.2014 o 11:03, dark_master napisał:

i nie wydają "w rocznicę" zwyczajowego
dodatku (bo nawet Empire miał napoleona, tyle ze standalone), tylko od razu nową część..
well done Sega, oby tak dalej.


Nie jest powiedziane, że to nowa część, tylko że "new Total War game". Standalone dodatek do Rome 2 też można pod takową podpiąć (byłby nowy? Byłby. Byłby TW? Byłby), a patrząc na to, że gra ma być ujawniona na niewielkiej imprezie zamiast miesiąc temu na przykuwającym uwagę Gamescomie to sam obstawiam, że to właśnie będzie rozszerzenie do Rome 2. Teraz, po zapowiedzeniu Emperor Edition, które chociaż trochę uspokoiło burzę w community, to właśnie dobry moment na zapowiedź takowego.

Dowiemy się za 15 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 11:03, dark_master napisał:

lol, Rome 2 musiał być większą porażką niż nam się wydaje (finansową lub techniczną),
skoro poza kilkoma DLC nie chcą więcej w nim grzebać i nie wydają "w rocznicę" zwyczajowego
dodatku (bo nawet Empire miał napoleona, tyle ze standalone), tylko od razu nową część..
well done Sega, oby tak dalej.


Przykro się czyta takie posty osoby która nie ma pojęcia co się dzieje z Rome II.
1. Gra posiada 14 już patchy (a będą kolejne) za kilka dni wyjdzie 15, który jest teraz w fazie beta. Pisałem o tym w temacie Rome II jakie zmiany zaszły.
2. Dodatki są. Mamy 2 DLC z nową kampanią min. Hanibal u Bram czy Cezar w Galii, za chwile dostaniemy za darmo kampanie za czasów Octaviana, więc masz rację dodatków nie ma.
3. Po drugie to nie SEGA tylko CA dłubie przy tej grze, tak trudno było sprawdzić w necie kto jest developerem?

Jesteś zwyczajnym ignorantem, który piszę pseudo inteligentne posty. Następnym razem dwa razy się zastanów zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować