Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy Total War!

54 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2014 o 12:56, Ssseth napisał:

> Warhammer był by ciekawy, tylko zastanawiam się czy zwykły, czy 40000. W tym drugim
przypadku
> schemat total warów średnio pasuje ... mechanikę musieli by przekształcić na coś
bardziej
> oddającego potencjał "nowoczesnej" technologii wojennej.
> Zwykły jest mniej popularny ...

Na pewno zwykły bo do 40k nie wykupili licencji.
A na wet jesli by mieli to i tak wolałbym zwykłego zawsze jakoś wolałem miecz i magię
od nowoczesnych technologi.


Wszystko z 40k to pewnie i tak robilby Relic, a nie Creative Assembly, gdyby mieli licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ucieszyłbym się, gdyby robili TW mniej więcej w czasach XX wieku. Te Medievale, Romy
> i Shoguny już mnie nudzą.

Zawsze mozesz pograc w Company of Heroes 1 i 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przykro się czyta takie posty osoby która nie ma pojęcia co się dzieje z Rome II.
> 1. Gra posiada 14 już patchy (a będą kolejne) za kilka dni wyjdzie 15, który jest teraz
> w fazie beta. Pisałem o tym w temacie Rome II jakie zmiany zaszły.
> 2. Dodatki są. Mamy 2 DLC z nową kampanią min. Hanibal u Bram czy Cezar w Galii, za chwile
> dostaniemy za darmo kampanie za czasów Octaviana, więc masz rację dodatków nie ma.
> 3. Po drugie to nie SEGA tylko CA dłubie przy tej grze, tak trudno było sprawdzić w necie
> kto jest developerem?
>
> Jesteś zwyczajnym ignorantem, który piszę pseudo inteligentne posty. Następnym razem
> dwa razy się zastanów zanim coś napiszesz.
>


1. Gra została wydana z błędami, jakie jeszcze parę lat temu oznaczałyby klapę produkcji. Najprawdopodobniej oszczędzano na testach. Fajnie, że patche wychodzą, ale sporo z tych problemów powinna zniknąć przed premierą.
2. Są dodatki, które robią z istniejące frakcje interesującymi oraz kampanie (to akurat spoko, ale 15euro za jedną to przegięcie).
3. Z tym się zgadzam.

Ale Warhammera chciałbym zobaczyć w wersji Total War :3
I galaktyczną mapę kampanii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Warhammer FB. Kolekcjonerkę biorę nawet za 2 koła :) Mam nadzieję ,że będą potrafili oddać mrok, zepsucie tego świata a zarazem heroizm bohaterów. Już nie mogę się doczekać tych epickich bitew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> lol, Rome 2 musiał być większą porażką niż nam się wydaje (finansową lub techniczną),
> skoro poza kilkoma DLC nie chcą więcej w nim grzebać i nie wydają "w rocznicę" zwyczajowego
> dodatku (bo nawet Empire miał napoleona, tyle ze standalone), tylko od razu nową część..
> well done Sega, oby tak dalej.
>

Przecież wychodzi niedługo Edycja Cesarska z nową kampanią ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale jest wielka luka w TW. Mamy średniowiecze, mamy XVIII - wieczny Empire, a brak XVI-XVII wieku. Każdy kto lubi historię wie, że to ogromne pole do popisu dla autorów gry. Ręka w górę, kto by nocami budował potęgę Rzeczypospoilitej Obojga Narodów i poił husarskie konie w rzekach od Moskwy po Sekwanę ;)
XVI wiek to czasy ogromnych przemian w Europie, a w XVII mamy jeden z największych konfliktów w dziejach naszego kontynentu - wojnę 30-letnią. IMO fantastyczny materiał na grę.

Reasumując - choć chętnie zobaczę każdedo nowego TW, to po cichu liczę na coś nowego, nie sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nowego TW: Renesans, w której byłaby wielka Polska i wielka husaria. Byłaby wielka Rosja, silna Szwecja, Hiszpania, Francja, Anglia, Osmani, Austria rokująca, państwa niemieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 10:46, Sztywny_pl napisał:

Mi by się marzył Total War osadzony w XX w. albo...w Sródziemiu ;) To by było coś :)

Już chyba w Bitwie o Śródziemie 2 był tryb coś a''la Total War...


Mod na Trzecią Erę osadzony w realiach Władcy Pierścieni już jest i to całkiem długo...
Do tego cała masa submodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 12:19, walgierz napisał:

Ręka w górę, kto by nocami budował potęgę Rzeczypospoilitej
Obojga Narodów i poił husarskie konie w rzekach od Moskwy po Sekwanę ;)


Dokładnie o tym samym pomyślałem, czytając newsa. Nie rozumiem, jak CA mogło przegapić tak ciekawy okres historyczny. Mam nadzieję, że o tym w końcu pomyślą, zamiast wydawać sequele istniejących tytułów.

Nie rozumiem też trochę głosów proszących o pierwszą lub drugą WŚ. Serio? Przecież to kompletnie nie pasuje do serii! TW to gra, w której szyki, formacje odgrywają kluczową rolę. Tymczasem w obu wojnach światowych odeszliśmy od schematu "dwie grupki facetów stają twarzami do siebie i strzelają, po czym każda biegnie w kierunku tej drugiej". Zupełnie sobie tego nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować