Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4: Final Stand zaprezentowane

10 postów w tym temacie

Po nieudanej 3 i jeszcze gorszej 4 dałem sobie spokój z BF-ami. Co więcej żałuje że kupiłem premium do 3 bo zostałem oszukany. Zapowiadali oszałamiające mapy w DLC tymczasem grałem najwięcej na tych podstawowych. Ostanie DLC w 3 było godne pożałowania. 4 jest najbardziej zepsutym BF-em jaki powstał. Nadal mam braki dźwięku na początku rundy. Nie poprawił to żaden patch. Do tego lagi i śmierć za ściany. Przykre to ale BF przestał istnieć przy okazji wydania 3 czyli jakieś 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że twórcy w tym dlc nawiązują do świetnego Battlefield 2142. Czyżby szykował się w najbliższych latach BF 2143? Było by pięknie o ile gra była by bardziej podobna do pierwowzoru a nie do czwórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót do klimatu/mechaniki BF2142 byłby naprawdę dobrym pomysłem. Bardzo mile wspominam czas spędzony przy 2142 i z chęcią pograłbym w BFa, który byłby... hmm, powiedziałbym ''ideowo zbliżonym'' do tej produkcji, a nie np do BF3/4, które w moim skromnym zdaniu, do najlepszych odsłon serii zdecydowanie nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę że to taka "subtelna" zapowiedź BF2142? :)
>
> Prędzej czy później będą musieli go zrobić :p

Już w bf3 na wyspie wake na jednym z hangarów jest napis 2143, a identycznie było w bf 2 też na wake tyle że 20142...
Teraz dochodzi prototyp nekromanty...
Coś się szykuje tylko niech DICE pod rządami EA nie spie....i tego remake a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym czołgiem w 0:26. Nie wiem czy taki był zamysł autorów na pokazanie jakichś super nowoczesnych czołgów unoszących się nad ziemią, ale wygląda to jakby się animacja zepsuła albo brakło tekstur pod czołgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 19:59, exMayoneS napisał:

Co się dzieje z tym czołgiem w 0:26. Nie wiem czy taki był zamysł autorów na pokazanie
jakichś super nowoczesnych czołgów unoszących się nad ziemią, ale wygląda to jakby się
animacja zepsuła albo brakło tekstur pod czołgiem.


Nie no, wygląda to w porządku. To po prostu prototyp lewitującego czołgu Koalicji z BF 2142. Jeszcze jak by dali Tytany to byłbo by świetnie :) Ale to pewnie dopiero w kolejnych battlefieldach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować