Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słaba sprzedaż Xboksa One w Japonii

24 postów w tym temacie

> > > Mam xbox360, xbox one, ps3 ,ps 4, ps vita i 3ds i najbardziej żałuje zakupu
> xboxa
> > one
> > > ponieważ MS olewa Polskę totalnie a i tak ludzie mu wierni go zachwalają, Sony
> przynajmniej
> >
> > > dba o Nas i wydaje gry w zlokalizowanej wersji , a taki MS nawet ex nie potrafi,
>
> > nie
> > > wspominając już o o polskich komendach głosowych których nie obsługuje i nie
> będzie.
> >
> > > Do tego nie rozumiem zachwalania przez ten portal xo, i to przez 12 dni, o
> ps4 jakoś
> >
> > > tyle gram.pl nie pisało, tylko same krytyki...
> >
> > Bo przecież microsoft ma teraz akcje promocyjną tutaj :P a i zgadzam się z tobą
> microsoft
> > nawet exów ma mało wszystkie te ich EXY wielkie to i tak są na komputer a ich na
> prawdę
> > exy na palcach u jednej ręki można policzyć sony ma mnóstwo świetnych exów i ma
> nawet
> > lepszą konsolę :| mówię tylko prawdę zaraz fanboje mnie zjedzą
> >
> > [m - 007]
>
> Nie widzę mnóstwa tych świetnych exów o których mówisz. Posiadam obydwie nowe konsole
> i nie widzę abu jedna nad drugą miała jakąs przewagę w tej kwestii :].

Infamous i Killzone , a na XO nudna słaba forza i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > > Mam xbox360, xbox one, ps3 ,ps 4, ps vita i 3ds i najbardziej żałuje zakupu
>
> > xboxa
> > > one
> > > > ponieważ MS olewa Polskę totalnie a i tak ludzie mu wierni go zachwalają,
> Sony
> > przynajmniej
> > >
> > > > dba o Nas i wydaje gry w zlokalizowanej wersji , a taki MS nawet ex nie
> potrafi,
> >
> > > nie
> > > > wspominając już o o polskich komendach głosowych których nie obsługuje
> i nie
> > będzie.
> > >
> > > > Do tego nie rozumiem zachwalania przez ten portal xo, i to przez 12 dni,
> o
> > ps4 jakoś
> > >
> > > > tyle gram.pl nie pisało, tylko same krytyki...
> > >
> > > Bo przecież microsoft ma teraz akcje promocyjną tutaj :P a i zgadzam się z
> tobą
> > microsoft
> > > nawet exów ma mało wszystkie te ich EXY wielkie to i tak są na komputer a ich
> na
> > prawdę
> > > exy na palcach u jednej ręki można policzyć sony ma mnóstwo świetnych exów
> i ma
> > nawet
> > > lepszą konsolę :| mówię tylko prawdę zaraz fanboje mnie zjedzą
> > >
> > > [m - 007]
> >
> > Nie widzę mnóstwa tych świetnych exów o których mówisz. Posiadam obydwie nowe konsole
>
> > i nie widzę abu jedna nad drugą miała jakąs przewagę w tej kwestii :].
>
> Infamous i Killzone , a na XO nudna słaba forza i nic więcej...
Ekhm na ps4 nowa jakuza uncharted zapomniałeś dodać :| mówię tylko o exclusivach na ps4 a już nie zacznę o ps3 :| tak na XO jest mało exów na pewno mniej niż na ps4 każdy prawie exclusive xboxa one jest również na pc więc tak naprawdę nie jest exem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 11:53, Bambusek napisał:

> Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz.

Nadal nic nie zmienia. Jeśli to miałbyć sarkazm to nie wyszedł.


Nie miał być to sarkazm. Chodziło mi o to, że napisałem, że źle to świadczy o microsofcie, a nie gram. O gram dobrze, skoro sobie tak relacje poukładali z MS, że im płacą za działania reklamowe przynoszące odwrotne efekty do zamierzonych.

Przykro mi, że nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować