Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Dying Light przyspieszona! Jest konkretna data

12 postów w tym temacie

jak bym wiedział że miała zadebiutować w lutym np 28 to bym to uznał za przyspieszenie, ale daty nie znaliśmy a jak mieli w planie luty 2 to 30 stycznia mogli sobie odpuścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 21:59, Renchar napisał:

jak bym wiedział że miała zadebiutować w lutym np 28 to bym to uznał za przyspieszenie,
ale daty nie znaliśmy a jak mieli w planie luty 2 to 30 stycznia mogli sobie odpuścić
:D

Wiesz ale zawsze to styczeń, lepiej brzmi niż luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techland jednocześnie zapewnia, że egzemplarze Dying Light zamówione w ramach przedsprzedaży będą wyposażone w DLC z modułem Be the Zombie

Minus dla Techlandu. O ile na samą grę zapatruję się z pewnymi nadziejami, to Techland jako całość łapie u mnie ogromnego minusa.
Rozumiem, gdyby zrobili ten dodatek rok po premierze, ale w tej sytuacji to zwykłe chamstwo wobec klienta. Uważacie, że tyle pracy wymaga ten tryb? Podnieście cenę całej gry! Jest aż tak dobra, żeby ją sprzedawać na raty?
Mimo że pomysł na tryb jak najbardziej mi się podoba - chcielibyście. Nie kupię żadnego DLC od Techlandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2014 o 16:23, Terem napisał:

Minus dla Techlandu. O ile na samą grę zapatruję się z pewnymi nadziejami, to Techland
jako całość łapie u mnie ogromnego minusa.
Rozumiem, gdyby zrobili ten dodatek rok po premierze, ale w tej sytuacji to zwykłe chamstwo
wobec klienta. Uważacie, że tyle pracy wymaga ten tryb? Podnieście cenę całej gry! Jest
aż tak dobra, żeby ją sprzedawać na raty?
Mimo że pomysł na tryb jak najbardziej mi się podoba - chcielibyście. Nie kupię żadnego
DLC od Techlandu.


To jest po prostu nagroda dla tych co kupują grę już przed premierą. Nie ma co się oburzać to normalna praktyka i dla mnie jest całkowicie w porządku. Pewnie po paru miesiącach za jakieś 5$ będzie dostępny ten tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jest po prostu nagroda dla tych co kupują grę już przed premierą. Nie ma co się oburzać
> to normalna praktyka i dla mnie jest całkowicie w porządku. Pewnie po paru miesiącach
> za jakieś 5$ będzie dostępny ten tryb.
Jest o co się oburzać, to nie jest normalna praktyka i jeśli to jest dla ciebie jest to w porządku to jest z tobą coś mocno nie tak.

Gra się nie sprzeda przez ten głupi pomysł techlandu ale mi nawet ich nie żal, ta firma zawsze śmierdziała jeśli chodzi o marketing.

[m-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 20:33, Smash-PL napisał:

Gra się nie sprzeda przez ten głupi pomysł techlandu

Oczywiście, że się nie sprzeda. Tak samo, jak nie sprzedało się Metro Last Light, które też blokowało Ranger Mode za ścianą DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować