Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny - recenzja

104 postów w tym temacie

Ta recenzja to nie za szybko przypadkiem. W grze nie zostały jeszcze odblokowane raidy, według twórców najbardziej wymagający i najatrakcyjniejszy element gry. Dodatkowo szkoda że recenzent nie podał poziomu do jakiego doszedł przed napisaniem recenzji.

Mi gra się póki co podoba i jestem z niej zadowolony, ale nie ukończyłem jej i nie widziałem w niej wszystkiego więc całości opinii nie wystawię. Osobiście nie zgodziłbym się z minusem za grę solo, bo do póki się nie ma maksymalnego poziomu ( lvl 20 - potem lvl wygląda zupełnie inaczej ) gra się przyjemnie nie wiem jak jest potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recenzent zrecenzował grę, którą otrzymał. Bez raidów, dodatkowych planet i z maksymalnym 20 poziomem. Nieraz zmuszałem się do grania solo i za każdym razem szukałem, czy po jakiejś planecie nie biegają znajomi, żeby się do nich podłączyć.Tak jak napisał Undertaker, gra ma wielki potencjał i być może za jakiś czas rozwinie się w coś wyjątkowego. Ale czy to oznacza, że Destiny ma być recenzowane za X miesięcy, bo twórcy nie pokazali jeszcze wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie problem recenzji internetowych. Recenzujący częstokroć nie przechodzą gry PRZYNAJMNIEJ w 85% i wystawiają pochopne oceny, bo w dzisiejszych czasach liczy się szybkość, a nie jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@1 - Nie za wcześnie. To problem Bungie, nie recenzentów. Recenzent recenzuje produkt, który może dziś/jutro kupić odbiorca, a nie produkt, którym gra ma się stać za ileśtam dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"System pozwalający wskakiwać innym graczom do "naszej" rozgrywki to świetny patent i wspomniany pierwiastek MMO"
"Że co proszę? Na tej zasadzie Borderlands - i zrzynający z niego Dead Island - też są MMO. Cholewka, czytając, że Destinyto MMOFPS spodziewałem się przynajmniej jakichś opcji społecznościowych in-game, a nie "otwartego coopa". Czy chociaż to wspólne granie wykracza poza zwyczajowy limit 4 osób na sesję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zadymek
wyciąłeś wzmiankę o public eventach. I tak, wspólne granie wykracza poza limit drużyny, bo po mapie mogą biegać równocześnie inni zawodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @1 - Nie za wcześnie. To problem Bungie, nie recenzentów. Recenzent recenzuje produkt,
> który może dziś/jutro kupić odbiorca, a nie produkt, którym gra ma się stać za ileśtam
> dni.

Według mnie nie masz racji, ponieważ nie był żadnego problemu żeby recenzję Gulid Wars 2 zrobić na długo po premierze, dla lepszej oceny zawartości. Raid będzie dostępny za 4 dni, ja nie oczekuję recenzji dopiero po wyjściu ostatniego dodatku do gry. Dlatego jest to recenzja nie kompletna, a na ten problem inne portale wymyśliły : "Gra w trakcie recenzji", "Recenzja w drodze" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 11:54, xguzikx napisał:

@zadymek
wyciąłeś wzmiankę o public eventach. I tak, wspólne granie wykracza poza limit drużyny,

Nie wiem co to public eventy - i w artykule tego nie wyjaśniono- to i nie wiem po co miałbym do tego nawiązywać. Pytałem dlaczego element wskakiwania do cudzej gry jest określany jako element MMO. Czyli chodzi o ilość graczy? OK, przyjąłem Thx.
No, to już coś, niemniej nadal mało tego MMO jak na nazywanie gry MMOFPS-em (i jeszcze nie można wymieniać przedmiotów), może wspomniane rajdy coś zmienią.

Dnia 12.09.2014 o 11:54, xguzikx napisał:

bo po mapie mogą biegać równocześnie inni zawodnicy.

Czyli wychodzi z tego model, o ile się nie mylę, a''la Guild Wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 11:13, Jbl napisał:

Ta recenzja to nie za szybko przypadkiem. W grze nie zostały jeszcze odblokowane raidy,
według twórców najbardziej wymagający i najatrakcyjniejszy element gry.

och jej. To może trzeba je było najpierw skończyć a dopiero potem robić szumną premierę? To nie jest żaden early acess w końcu.

Ta gra i tak niech sie cieszy, że robiło ją bungie i nakręcono jej taki gigantyczny hype, bo gdyby robiło ją banana studios bez szumu w mediach, to za nudną fabułę, nudne zadania, nudną rozgrywkę solo i zapowiedzi że kiedyś coś będzie dodane to dostałaby najwyżej 5.8, a nie 7.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi kilku osobom u góry? Że ~8 to jest słaba ocena czy jak? A przy okazji może ogólnie nie recenzujmy produktu bo jest za wcześnie, zrecenzujemy jego 5-tą część gdy już wyzbędzie się wszystkich błędów i w końcu otrzyma upragnione 10 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 12:08, garczesjan22 napisał:

może ogólnie nie recenzujmy produktu bo jest za wcześnie,


Według mnie dobrze, że jest taka recenzja wiem już, że mogę się wstrzymać z zakupem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 12:06, dark_master napisał:

och jej. To może trzeba je było najpierw skończyć a dopiero potem robić szumną premierę?
To nie jest żaden early acess w końcu.


To czy Bungie raidy robi w tej chwili czy też nie, nie zmienia faktu że ten jeden raid masz wraz z zakupem podstawowej wersji gry. Powtórzę że nie oczekuję recenzji full-premium-sesson-pass.

Rozumiem że do wszystkiego można dorobić teorię spiskową z wielkimi korporacjami i możesz w nie wierzyć ale do mnie tłumaczenia że raid wystartuje w tydzień po premierze bo żeby go odbyć należy mieć odpowiednio wyposażoną postać, do mnie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 12:08, garczesjan22 napisał:

Ale o co chodzi kilku osobom u góry? Że ~8 to jest słaba ocena czy jak? A przy okazji
może ogólnie nie recenzujmy produktu bo jest za wcześnie, zrecenzujemy jego 5-tą część
gdy już wyzbędzie się wszystkich błędów i w końcu otrzyma upragnione 10 ;).


Mi osobiście nie chodzi o samą ocenę gry, tylko na jakiej podstawie ona powstała, bo oczekuję od tego portalu profesjonalnych recenzji a nie profesjonalnych ocen :)

PS. Sam póki co oceniam grę bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 12:17, xguzikx napisał:

@zadymek
public eventy - losowe wydarzenia na mapie, w których może brać udział każdy obecny.
Nie masz takich akcji w swoich MMO?

Jakbym miał jakieś "swoje MMO" to pewnie bym wiedział co to Public Event ;)
Ale napisz coś więcej, bo na razie wychodzi mi coś jak losowo inicjowane bitwy AI w S.T.A.L.K.E.R. albo FC3: Blood Dragon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi osobiście nie chodzi o samą ocenę gry, tylko na jakiej podstawie ona powstała, bo
> oczekuję od tego portalu profesjonalnych recenzji a nie profesjonalnych ocen :)
>
> PS. Sam póki co oceniam grę bardzo dobrze.

Na podstawie ukończenia prawie wszystkich misji (questy z patroli mnie wymęczyły, ale to mało znaczące drobiazgi) solo i/lub w kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować