Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w tym roku na PS4 i XOne, na PC dopiero w przyszłym. Są daty premier, nowa zawartość i screeny

81 postów w tym temacie

A u mnie właśnie Rockstar stracił cały szacunek którym go darzyłem, specjalnie czekałem na GTA V na PC dla modów, myślałem że w tym roku sobie pogram a oni takie coś odpierniczają ;<. Pre order wycofany, kupię sobie inną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 15:40, Phobos_s napisał:

A kolejną część GTA znów będzie wydawać firma na c?
Bo nie wiem czy trzymać ten PCtowy preodrer na gram.pl czy zamawiać za granicą...


Raczej na 100% polskim dystrybutorem będzie Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A u mnie właśnie Rockstar stracił cały szacunek którym go darzyłem, specjalnie czekałem
> na GTA V na PC dla modów, myślałem że w tym roku sobie pogram a oni takie coś odpierniczają
> ;<. Pre order wycofany, kupię sobie inną grę.

U mnie tak samo.Straciłem już całkowicie szacunek i mogą sobie to wsadzić gdzieś.I jeszcze jest ciekaw, czy sony znowu posmarowało, bo nie chce mi się wierzyć, że przez 2 miesiące jeszcze tyle zrobią w wersji pc-towej.Całkowicie straciłem zainteresowanie grą póki co, bo w 2015 jest wiele więcej ciekawych dla mnie gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 15:48, XywkaToy napisał:

Dla was 2 miesiąca to aż tak dużo?

prawie że 4 miesiące
Listopad
Grudzień
Styczeń 27 dokładnie, 4 dni do 4 miechów brakuje. A po za tym w listopadzie miałbym kasę na grę Rockstara a w styczniu wychodzi masa lepszych gier, do w lutym kolekcjonerka W3 też swoje kosztuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styczeń to dobry termin. Jest wtedy bardzo zimno, więc wiele osób będzie miało okazję dogrzać mieszkania optymalizacyjnym flejmem na forach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, Preorder wycofany (i to bez problemów, całą kasę zwrócił sklep tyle dobrze), juz wiem ze gry nie kupie a "zdobędę w inny sposób". Jeżeli twórcy próbują mnie jako gracza pc-towego robić w bambuko, to nie widze powodu abym i ja nie zrobił tego samego. Araby na to mówią, oko za oko... A gra juz była zamówiona, mimo tego że wcześniej ostro pojechali pc-owcow z brakiem wydania gry z konsolami. Drugiej szansy juz nie dostali. A potem bedzie płacz twórców że jest piractwo, że mała sprzedać.. a czemu tak jest? NA ICH ŻYCZENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opóźniona premiera na blaszakach nie powinna być zaskoczeniem. MS i Sony pewnie już zacierają łapki na myśl o tym jak premiera przed świętami napędzi im sprzedaż. Może nawet coś za takie rozwiązanie posmarowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kolejną część GTA znów będzie wydawać firma na c?
> Bo nie wiem czy trzymać ten PCtowy preodrer na gram.pl czy zamawiać za granicą...

Hmm a czym Ci Cenega zawiniła w przypadku GTAV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz wiem ze gry nie kupie a "zdobędę w inny sposób". Jeżeli twórcy próbują mnie

Dnia 12.09.2014 o 16:00, Arborr napisał:

jako gracza pc-towego robić w bambuko, to nie widze powodu abym i ja nie zrobił tego
samego. Araby na to mówią, oko za oko...


^^ W Polsce na to mówimy "srać we własne gniazdo". Niestety pecetowcy w tym przodują, ty jesteś tylko kolejnym smutnym przykładem :/

@Eternal,

18 listopada - 18 grudnia to jeden miesiąc, 18 grudnia - 18 stycznia to dwa miesiące. Premiera na PC to 27 stycznia, więc obsuwa względem wersji PS4/Xone wynosi trochę ponad dwa miesiące. Swoją drogą na gramsajcie lepiej byś spreparował swoje kłamstwa, bo bardzo łatwo się ogarnąć, że ściemniasz ;-)

ps. Trailer już jest, to i owo poprawili względem wersji na PS3/X360 :). Nice, takie porty/remastery lubię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A u mnie właśnie Rockstar stracił cały szacunek którym go darzyłem, specjalnie czekałem
> na GTA V na PC dla modów, myślałem że w tym roku sobie pogram a oni takie coś odpierniczają
> ;<. Pre order wycofany, kupię sobie inną grę.
Przecież nie przenoszą premiery na PC, bo tak chcą. Na pewno jest jakiś powód (lub powody), przez który muszą ją opóźnić, np chcą ją bardziej dopracować albo poprawić optymalizację. Jeżeli nie opóźnią premiery i coś spieprzą to będą hejty, że coś spieprzyli, a jeśli opóźnią, to też będą hejty, że opóźnili. Dla mnie ważniejsze jest żeby gra była lepsza niż to żeby wyszła szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w tym roku nie zagramy na PC. Być może, Rockstar wykona znośną optymalizację na blaszaki, jeśli tak można poczekać dodatkowe 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 16:02, XywkaToy napisał:

Chyba raczej 4 dni do 3 miechów.

Jak dla mnie tak czy siak wiadomo że im chodzi o $, przecież Microsoft swoje badziewie musi sprzedać. Mam konsole ale takie gry kupuje dla modów na PC, identycznie było ze skyrimem no i dla Polskiej wersji której Skyrim na konsolach nie mial. Gdyby nie mody kupiłbym na PS 4, ale 2x gry nie zamierzam kupować.

Niki133 No mają, dolary od Sony i Microsoftu wpłyną dopiero po świętach przecież :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować