Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w tym roku na PS4 i XOne, na PC dopiero w przyszłym. Są daty premier, nowa zawartość i screeny

81 postów w tym temacie

> U mnie podobnie, Preorder wycofany (i to bez problemów, całą kasę zwrócił sklep tyle
> dobrze), juz wiem ze gry nie kupie a "zdobędę w inny sposób". Jeżeli twórcy próbują mnie
> jako gracza pc-towego robić w bambuko, to nie widze powodu abym i ja nie zrobił tego
> samego. Araby na to mówią, oko za oko... A gra juz była zamówiona, mimo tego że wcześniej
> ostro pojechali pc-owcow z brakiem wydania gry z konsolami. Drugiej szansy juz nie dostali.
> A potem bedzie płacz twórców że jest piractwo, że mała sprzedać.. a czemu tak jest? NA
> ICH ŻYCZENIE.

Ta. "Zdobędziesz ją w inny sposób", czyli skoro nie kupisz to pewnie ściągniesz, bo chyba nie wygrasz w karty. Piractwo to nie wina ani cen, ani terminów. Piractwo to przestępstwo, które piraci próbują jakoś tam usprawiedliwiać. to tak jakby powiedzieć, że gwałty są spowodowane zbyt długim czekaniem na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kolejną część GTA znów będzie wydawać firma na c?
> Bo nie wiem czy trzymać ten PCtowy preodrer na gram.pl czy zamawiać za granicą...

Coś nie tak z cenegą? Dawno nic nie zamawiałem, więc pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 16:00, Arborr napisał:

U mnie podobnie, Preorder wycofany (i to bez problemów, całą kasę zwrócił sklep tyle
dobrze), juz wiem ze gry nie kupie a "zdobędę w inny sposób". Jeżeli twórcy próbują mnie
jako gracza pc-towego robić w bambuko, to nie widze powodu abym i ja nie zrobił tego
samego. Araby na to mówią, oko za oko... A gra juz była zamówiona, mimo tego że wcześniej
ostro pojechali pc-owcow z brakiem wydania gry z konsolami. Drugiej szansy juz nie dostali.
A potem bedzie płacz twórców że jest piractwo, że mała sprzedać.. a czemu tak jest? NA
ICH ŻYCZENIE.


Degrad -3 - za zadeklarowanie, że grę ukradniesz, nie tolerujemy na tym forum piractwa. Nie popełniłeś jeszcze kradzieży dlatego Degrad -3 a nie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 16:22, Joker234 napisał:

Najpierw Arkham teraz GTA. Niech jeszcze przełożą Wieśka to coraz [m] w mojej
mieścinie.


Nie przesadzasz trochę? Idź na podwórko odetchnij świeżym powietrzem, gry to nie wszystko, jest wiele rzeczy którymi możesz się zająć do premiery gry. Nie musisz deklarować, że coś zniszczysz bo premierę gry przełożyli.
A za słownictwo Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A u mnie właśnie Rockstar stracił cały szacunek którym go darzyłem, specjalnie czekałem
>
> > na GTA V na PC dla modów, myślałem że w tym roku sobie pogram a oni takie coś odpierniczają
>
> > ;<. Pre order wycofany, kupię sobie inną grę.
>
> U mnie tak samo.Straciłem już całkowicie szacunek i mogą sobie to wsadzić gdzieś.I jeszcze
> jest ciekaw, czy sony znowu posmarowało, bo nie chce mi się wierzyć, że przez 2 miesiące
> jeszcze tyle zrobią w wersji pc-towej.Całkowicie straciłem zainteresowanie grą póki co,
> bo w 2015 jest wiele więcej ciekawych dla mnie gier!

Oni nie musieli nic smarować, wiadomo przecież, że wersje konsolowe sprzedadzą się nieporównywalnie lepiej nawet jakby wersja pecetowa wyszła tego samego dnia. Niektórzy to jakby się dzisiaj obudzili, że producenci olewają coraz bardziej rynek PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 15:46, Kajmal napisał:

U mnie tak samo.Straciłem już całkowicie szacunek i mogą sobie to wsadzić gdzieś.I jeszcze
jest ciekaw, czy sony znowu posmarowało, bo nie chce mi się wierzyć, że przez 2 miesiące
jeszcze tyle zrobią w wersji pc-towej.


Co ty, oni przez te dwa miesiące pewnie BĘDĄ ROBIĆ gta na PC. Nie zdziwiłoby mnie gdyby dopiero po premierze na konsole nowej generacji zaczęli robić port na PC, bo przecież taki brak optymalizacji jak przy GTA 4 nie bierze się znikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizys krajst, teraz jeszcze czekam na wymagania i składam potwora by móc grać komfortowo w najbardziej oczekiwany tytuł :)

Aaa będzie jakaś edycja specjalna? Np jak w przypadku GTA4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że komuś bardzo zależy na "napędzeniu" sprzedaży konsol w okresie przedświątecznym, więc walizka z tajemniczą zawartością zmieniła właściciela. Wredna praktyka, ale to biznes.
Co się zaś tyczy dźwięku rwanych z głowy włosów i jęku zawodu rezonującego w ścianach forum gram.pl... Co niektórzy naprawdę zdają się przesadzać. Przecież każdy z nas ma w życiu co robić i w co grać (z wszystkim jesteście "na bieżąco"? Naprawdę?), to tylko dwa miesiące, szkoda Waszych nerwów.
Nie wspominając o tym, że komentarze pokroju "teraz GTAV zdobędę w inny sposób" są po prostu szczeniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie, 3 miesiące was nie zbawią. Ja się cieszę że w ogóle gra wyjdzie na Piecy, bo wyjątkowo długo jej nie zapowiadali i w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać czy nie będzie takiego wała jak z RDR.

Przy czym mi też śmierdzi tutaj nieco nakręceniem sprzedaży konsol przed świętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niecałe 2 miesiące temu zakupiłem PS3 tylko by pograć w gta V. I myślę, że był to dobry wybór. Właśnie ukończyłem grę na wielkim ekranie i bawiłem się świetnie a z racji tego też, ze był to mój pierwszy kontakt z Konsolą - wrażenia nie do opisania. Myślę, że zabawie jeszcze wiele gier tak przez rok, a później przejdzie się na PS4. Jeśli ktoś zastanawia się na zakup konsoli specjalnie pod GtaV, a ma ku temu fundusze to niech nie czeka. Do PS4 jeszcze trochę czasu, a póki co lepiej się nie ociągać i szybko decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wersja na PC wychodziła w Listopadzie to na pewno kupił bym w dniu premiery, ale Styczeń....kolekcjonerka Wiedźmina ważniejsza więc poczekam na lekki spadek ceny i kupię pewnie trochę później. Czekam już rok żeby pograć w GTA V więc kilka dodatkowych miesięcy tez wytrzymam. A w Listopadzie i tak będzie w co pograć....nie mówiąc o zaległościach które mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha co za wzburzenie olejcie tę grę ludzie, yeba ją! Nie macie co robić? Dla mnie to w ogóle może nie wychodzić! Już widzę ten płacz na forum że optymalizacja słaba i rozpacz Rockstara że najmniejsza sprzedaż na PC haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypuszczenie GTA V na PC w styczniu jest to zagranie czysto marketingowe. Wypuszczone wersje w listopadzie podbiją rynki sprzedaży gier. Po właśnie około 2 miesiącach popularność GTA będzie spadać i wtedy wydadzą na PC i znowu skoczą na szczyt. To jest prawie pewne. Jakieś pół roku dominacji na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 21:08, Zgreed66 napisał:

> a w styczniu wychodzi masa lepszych gier
Co takiego niby wychodzi w styczniu?

Dla mnie osobiście?
Hearts of Iron IV na które czekam
Saint''s Row (samodzielny dodatek)
Dying Light które wychodzi w ten sam dzień bodajże albo 30 stycznia nie pamietam.
The Seed na które liczę żę będzie to gra tak dobra jak STALKER
Dodająć do tego GTA V to przerasta mój budżet. Wszystko jest calculated xD

Qbon11 Nie producenci nie olewają, to Rockstar na spółę z Ubi olewa PC'ty, bo teraz i tak więcej jest gier multiplatformowych łącznie z PC'tami niż było podczas trwania 7-mej generacji. Więc z tym olewaniem to tak ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować