Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 16:50, Furion III napisał:

gdy postacie mówią, to czasami przytnie dźwięk, i czasami pyknie mi w głośnikach podczas gry,
co to może znaczyć???

Zgłoś błąd do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pójdzie ta gra na moim kompie? Jakby shadery potrzebowała to mówić!!! Ba raz mi niepowiedzieli i 90 zł poszło w błoto.
Procek 1.6 Ghz
504mb ram
Mobile Intel (R)128mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem rise of legends i było spoko a jak dzisiaj chciałem ją odpalić to pisze że "niemożna zainicjować usług graficznych. upewnij się że karta graficzna i sterowniki zostały zainstalowane prawidłowo i że są one obsługiwane przez grę Rise of Legends" wciskam ok i drugi komunikat " Gra rise of legends niemoże zostac ufuchomiona z powodu następującego błedu nieudało się zainicjować urządzenia graficznego. Upewnij się żę twoja karta graficzna i jej sterowniki są kompatybilne z Rise of Legends.I SIĘ GRA WYŁANCZA. PRÓBOWAŁEM JUŻ DEINSTALACJI PRZYWRÓCENIA SYSTEMU I NIC PROSZE CZY KTOŚ MI MOŻE JAKOŚ POMÓC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 13:31, popcorn napisał:

Intel Pentium 3 1,8
768 Ram
Radeon 9600 64 Mb albo 128 ale raczej 64
czy gra pójdzie?

Mam podobny sprzęt do Twojego i gra chodzi mi (może nie na full detalach, ale działa) bez problemów. Ale lepiej sprawdź sobie demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot jak zwykle pojawia się problem.
Wczoraj zakupiłam po miesiącach ośmiu, polską wersję RoL''a. Wcześniej grałam w angielską i problemów nie było. Lecz gdy zainstalowałam polską, ukazał się kłopot, w postaci małego komunikatu (na załączonym obrazku). Po przeszukaniu dysku, usunięciu rzeczonego MSXML i ponownym jego zainstalowaniu, nic się nie zmieniło. W czym tkwi problem?

Z Bogiem.

20070309143828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem "Rise of Nations: Rise of Legends" oraz od razu ja uaktualniłem i nie mogę w nią zagrać, żadna mapa nie chce mi sie wczytać czy to w kampanii czy w potyczce. mapy są zainstalowane ale gra ich nie rozpoznaje chyba. czy miał ktoś z was taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Czy na tym kompie bede mogl pograc w Rise of Legends??
Konfig Kompa:
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 GeCube 128mn
254 mb RAM-u
PLZ o szybka odpowiedz bo cche kupic ta gre jak akurat potaniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy twoja karta obsługuje Px i Vx w wersjach 2.0. Jeśli tak to powinno ruszyć. Ale bez wodotrysków graficznych i słabych teksturkach z wazywszy na okrutnie małą jak na dzisiejsze czasy ilość ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podobne jak NuGGet''a, tylko że na:

AMD Sempron 2200+
1024 MB RAM
ATI Radeon 9550 128 MB

Będzie można pograć przynajmniej na średnich ustawieniach licząc przy tym na płynną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 10:27, NuGGet napisał:

254 mb RAM-u


Troche mało ramu masz. Radziłbym najpierw pomnożyć ramy :)

Tomek >>>> Za to Ty możesz spokojnie kupować. Będzie śmigać. Jednak nie licz na wszystkie bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:27, zajacisko napisał:

Mam problem z RoL.Mianowicie przy aktualizacji pojawia się komunikat nr.1.Gdy klikam "Menu główne" pojawia się jeszcze jeden komunikat nr.2.Później pokazuje się menu główne.Wcześniej wszystko dobrze się pobierało.Jak ktoś ma dobry pomysł to zapraszam na gg.


Czy udało się rozwiązać problem? Bo mnie wyskakuje dokładnie taki sam komunikat jak na pierwszym prezentowanym w cytowanym poście screenie i bladego pojęcia nie mam o co chodzi. Będę dźwięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - chcę sobie kupić Rise-a EK, ale nie wiem jaki poziom trudności ma ta gra. Czy taki cieć jak ja z RTS-ów sobie poradzi?? (Ale zaliczyłem załego Mevka II) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować