Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 19:39, darth 16 napisał:

Mam pytanie - chcę sobie kupić Rise-a EK, ale nie wiem jaki poziom trudności ma ta gra. Czy
taki cieć jak ja z RTS-ów sobie poradzi?? (Ale zaliczyłem załego Mevka II) :D


Wszystko zależy od poziomu trudności, który się ustawi. Sam jestem RTS''owym antytalentem, a na niskim poziomie trudności gra jest prosta. Skoro mówisz, że Medieval''a II przeszedłeś całego, to RoL nie powinien sprawić specjalnych trudności - kupuj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Rise of Legends chciałem sobie kupić jakiś czas temu, aż w końcu pojawiła się okazja (to znaczy Platynowa Kolekcja, czyli obniżenie ceny ;)). Zainstalowałem gierkę (trochę to trwało, ale mniejsza z tym) i chcę sobie ją uruchomić. Niestety pojawił mi się ten sam problem, który dręczy DemonHunterJoana (jego post znajduje się na poprzedniej stronie). Chodzi o to, że podczas uruchamiania gry wyskakuje okienko z napisem "MSXML 4.0 nie został poprawnie zainstalowany". I nie mam pojęcia, jak sobie z tym poradzić. :/ Zaraz chyba napiszę do pomocy technicznej, ale chciałem się zapytać tutaj, czy zna ktoś sposób na rozwiązanie mojego problemu. Bo ja sobie chcę w Rise of Legends pograć. :P
Z góry dziękuję za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, sprytne! :P Nareszcie Rise of Legends zaczął mi działać! :P Dziękuję Ci bardzo za pomoc. :) Swoją drogą dobrze by było, gdyby ten problem i opis jego rozwiązania pojawił się na stronie z Pomocą Techniczną CDP. :) Bo inni też mogą mieć taki problem, a rozwiązanie jest banalne. Tylko trzeba je odkryć. :D

W takim razie zabieram się za grę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc?
Czy gierka ruszy pod tymi konfiguracjami:

Win XP Proffesional
Procesor: AMD Sempron 2400+ 1.67 GHz
Pamięć RAM: 2567 DDRAM
Karta Graficzna: ATI RADEON 9600+

Proszę o szybką odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posobnie jak Makitosh mam pytanie odnośnie działania gry na takim sprzęcie :

Intel Pentium 4 1.60 GHz
GeForce 4 MX 64 MB
512 MB RAM

Oczywiście zdaję sobie sprawę że to będą najprawdopodobniej najniższe detale... proszę o w miarę szybką i konkretną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk Fizyk... Ta metoda zawsze działa...

Na moim sprzęcie zadziałało... Tylko ta gra ździebko dziwna jest w wymaganiach... No bo działa mi na najwyższych (nie tnie się) a jak sam chce ustawić to np. w cieniach pisze:

Wykryto 265 Nieznane Kryterium - Wymagane 266

Głupota bo cienie działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taki problem. Kupiłem to cudo wczoraj ... i co i klops.
Najpierw okazało się że niema jakiegoś prasera XML4.0 no to kojarząc to z podobnym problemem w programie Płatnik 6.01.004 zainstalowałem i gra raczyła ruszyć
Ale natknąłem się na nowy kłopot. Otóż po około 10 minutach rozgrywki temperatury GPU i CPU niemiłosiernie rosną do temperatur u mnie ustalonych jako graniczne dozwolone czyli dla GPU alarmowa ustawiona 50*C a CPU 65*C
I zaraz po tym zwis następuje.

Natomiast pozwalam innym grom na prace na max detal i przy pełnym obciążeniu. To i owszem temperatura też rośnie do tego poziomu...ale do licha ciężkiego nie zawieszają się.
Poddałem sprzęt swoistemu pressingowi. i wiem że przy tym chłodzeniu które mam(miedziano-platynowy rdzeń + wysoko obrotowe wentylatory w brew pozorom chodzi to cicho bardzo cicho) powinien pracować i pracuje stabilnie nawet w temperaturce około 30*C wyższej.

Jedna ważna sprawa. Nie tuninguje kompa. wszystkie elementy chodzą na nominalnych obrotach.
Stery zawsze świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz jeszcze zaczął wyskakiwać taki o to komunikat.

Podręczne okno aplikacji: Rise of Legends: legends.exe - Błąd aplikacji : Instrukcja spod "0x00faaaa5" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x000029db". Pamięć nie może być "written".

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji
Kliknij przycisk Anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Update do gry ściągnienty zainstalowany...i ciągle to samo.Zaczyna to być żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 00:28, S.V.P.A.M napisał:



Cóż nie będę oryginalny ale raczej tylko pomoc techniczna gram.pl ci zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:40, DemonHunterJoan napisał:

Ot jak zwykle pojawia się problem.
Wczoraj zakupiłam po miesiącach ośmiu, polską wersję RoL''a. Wcześniej grałam w angielską i
problemów nie było. Lecz gdy zainstalowałam polską, ukazał się kłopot, w postaci małego komunikatu
(na załączonym obrazku). Po przeszukaniu dysku, usunięciu rzeczonego MSXML i ponownym jego
zainstalowaniu, nic się nie zmieniło. W czym tkwi problem?

Z Bogiem.


W braku prasera XML w systemie...sam to miałem i kilka postów wyżej się oto darłem...ale sobie poradziłem.

Zasssij sobie praser XML 4.0 lub 6.0

http://www.paseczek.pl/_files/other/msxml.msi ---- tu masz msxml w wersji 4.0
http://www.paseczek.pl/_files/other/msxml6.msi ---- tu masz msxml w wersji 6.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 13:09, Fagno napisał:

>

Cóż nie będę oryginalny ale raczej tylko pomoc techniczna gram.pl ci zostaje



Zadzwoniłem...i za takie rady to ja podziękuje. Co problem to reinstalacja systemu.Czy dział pomocy tylko tyle potrafi???
Wynik.
Pokopałem w pliku legends.exe poprawiłem co potrzeba... i giera chodzi jak złoto.

A jak mi ktoś tu wyskoczy z tekstem że to niedozwolona modyfikacja to spytam go już teraz o coś.
Kase wydać wolno tak??? Dle komfortowo pograć już nie bo się jakimś kołkom nie chciało poprawić błędów.
Więc skoro wydałem 89pln to mam prawo żądać poprawnie działającego produktu...tak czy nie ???

A drugie pytanie może ważniejsze nawet. Czemu od dłuższego czasu wszystkie gry kupowane a pochodzące z CDP mają wady wewnętrzne. Cenega w produktach ani Techland nie nawalają a CDP nawala...Coś tu jest nie tak. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć jak bedzie mi działał Rise of Nations: Rise o f legends? Mój sprzęt to celeron 3.06 ghz 1024 RAMu DDR GeForcea FX 5500 . Za szybką odpowiedz z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 18:07, Tieru napisał:

Mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć jak bedzie mi działał Rise of Nations: Rise o f legends?
Mój sprzęt to celeron 3.06 ghz 1024 RAMu DDR GeForcea FX 5500 . Za szybką odpowiedz z góry
dziękuję


Nieobsługiwane karty graficzne:

ATI:
ATI ES1000
Rage (wszystkie modele)
Radeon 7000
Radeon 7000 IGP
Radeon 7200 32 MB
Radeon 7500 32 MB
Mobility Radeon 7000 IGP
Mobility Fire GL

nVidia:
Geforce 2 32 MB
Geforce 1
TnT2
TnT
Vanta
nVidia Riva 128
nVidia Rica 128zx

Matrox:
Matrox G100
Matrox G200
Matrox Millennium
Matrox Millennium II
Matrox Mystique

S3 Graphic:
S3 Virge_VX
S3 Virge_MX/MV
S3 Virge_MX+
S3 Virge_MX
S3 Virge_GX2
S3 Virge_DX/GX
S3 Trio64V2_DX/GX
S3 Trio64UV+
S3 Aurora64V+
S3 Aurora128
S3 Savage 2000

Intel:
Intel 810 / 815
Intel 845
Intel 850
Intel 865
Intel i740

3D Labs:
Permedia 3
Permedia 2

Inne:
3DFX - (wszystkie modele)
Cirrus Logic - (wszystkie modele)
Rendition - (wszystkie modele)
Number9 - (wszystkie modele)
Oak Technologies - (wszystkie modele)
Chromatic Research - (wszystkie modele)
Tseng Labs - (wszystkie modele)
Neo-magic - (wszystkie modele)

I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , ostatnio mam problem z trybem wieloosobowym gry , gdy chce zagrac w trybie wieloosobowym pojawia sie to okno gdzie wybiera sie Login i haslo wciskam to Nagle ekran czarnieje widac sama myszke i minimalizuje mi grę oraz wyskakuje :,, Wystąpił problem z aplikacja Rise Of Legend i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za Kłopot. ''''
I tam dalej sobie coś pisze (to co zawsze jak to wyskoczy) , To pojawia sie co chwila gdy chce sie zalogowac , instalowałem od nowa grę itp. nie wiem w czym tchwi problem Czy ktoś wie może jak zlikwidowac ten problem..? z Góry dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:28, SłońPL napisał:

Witam , ostatnio mam problem z trybem wieloosobowym gry , gdy chce zagrac w trybie wieloosobowym
pojawia sie to okno gdzie wybiera sie Login i haslo wciskam to Nagle ekran czarnieje widac
sama myszke i minimalizuje mi grę oraz wyskakuje :,, Wystąpił problem z aplikacja Rise Of Legend
i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za Kłopot. ''''
I tam dalej sobie coś pisze (to co zawsze jak to wyskoczy) , To pojawia sie co chwila gdy chce
sie zalogowac , instalowałem od nowa grę itp. nie wiem w czym tchwi problem Czy ktoś wie może
jak zlikwidowac ten problem..? z Góry dziekuje .



Zależy to może od karty sieciowej albo modemu. Powinieneś sprawdzić czy coś podobnego dzieje się w innych grach. Call of duty na przykład. Jeżeli tam dzieje się to samo to... No reszta, wy terz coś piszcie. Kolega ma problem w końcu nie?

A tak z innej beczki: jak już ci się uda zalogować to napisz se zagramy. (I postaram się wgnieść cię w ziemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować