Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2009 o 15:47, Kirabaxior napisał:

> To zagraj w Bitwe o Śródziemie 2 na multi gry trwają po 5-10 min(a to strategia).
Jest
> bardzo szybka akcja jak się zagapisz nie masz ekonomii a potem jeszcze chwila i
rozwalają
> ci główny budynek.
> Nie zagram, bo RTS nie lubię, zresztą o tym napisałem. Władka Pierdzieli też nie
lubię, generalnie nie lubię fantasy.


Skoro nie lubisz RTS to po co wypowiadasz sie w tym temacie. Ride of Legends:Rise of Nations to RTS do tego z dużą dawką fantasy.

Co do "Władka Pierdzieli" to dałbyś sobie spokój z takim określaniem tego tytułu mogłeś zwyczajnie napisać że nie lubisz LotRa i tyle. Jednak ty wolałeś zachowadź sie jak dresik, cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 16:03, Bosper napisał:

Skoro nie lubisz RTS to po co wypowiadasz sie w tym temacie. Ride of Legends:Rise of
Nations to RTS do tego z dużą dawką fantasy.

Ponieważ mam nerwicę natręctw i lubię odpowiadać na twoje posty w tym temacie... Wszystko jest dla ludzi, jak ktoś powiedział.

Dnia 12.05.2009 o 16:03, Bosper napisał:

Co do "Władka Pierdzieli" to dałbyś sobie spokój z takim określaniem tego tytułu mogłeś
zwyczajnie napisać że nie lubisz LotRa i tyle. Jednak ty wolałeś zachowadź sie jak dresik,
cóż.

Nie dam sobie spokoju, bo tak lubię określać ten tytuł.
Tak wolałem się zachować jak dresik "Poniewasz lubem tak siem wyrarzadź i jest to fajne !1!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 16:15, Kirabaxior napisał:

> Skoro nie lubisz RTS to po co wypowiadasz sie w tym temacie. Ride of Legends:Rise
of
> Nations to RTS do tego z dużą dawką fantasy.
Ponieważ mam nerwicę natręctw i lubię odpowiadać na twoje posty w tym temacie... Wszystko
jest dla ludzi, jak ktoś powiedział.

Ok, ale zaśmiecasz forum, gdyz to nie jest Off top tylko konkretny temat, dotyczący konkrentej gry.

Dnia 12.05.2009 o 16:15, Kirabaxior napisał:

> Co do "Władka Pierdzieli" to dałbyś sobie spokój z takim określaniem tego tytułu
mogłeś
> zwyczajnie napisać że nie lubisz LotRa i tyle. Jednak ty wolałeś zachowadź sie jak
dresik,
> cóż.
Nie dam sobie spokoju, bo tak lubię określać ten tytuł.
Tak wolałem się zachować jak dresik "Poniewasz lubem tak siem wyrarzadź i jest to fajne
!1!"


Naprawdę nie trolluj tak bo twój aktualny status nie wystarczy aby dać ci odpowiednią karę. Forum to nie czat, gdzie możesz śmietnik robić. Zatem skończmy tego off topa ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 17:35, Bosper napisał:

Ok, ale zaśmiecasz forum, gdyz to nie jest Off top tylko konkretny temat, dotyczący konkrentej
gry.


Skoro offtop to po co to kontynuujesz? Sam go prowokujesz do pisania nie na temat, a później udajesz moderatora.

Co do gry to jest super, szkoda tylko że zawsze robi się to samo i w 3 kampanię już się nie chce za bardzo grać.

Dnia 12.05.2009 o 17:35, Bosper napisał:

Naprawdę nie trolluj tak bo twój aktualny status nie wystarczy aby dać ci odpowiednią
karę. Forum to nie czat, gdzie możesz śmietnik robić. Zatem skończmy tego off topa ok?


Czyli co? Uważasz że jak ktoś jest niższą rangą od Ciebie to jest gorszy? Że niby żal go ukarać, bo to będzie za słabe. Wiesz co, zmień forum, bo się tylko pogrążasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 17:35, Bosper napisał:

Ok, ale zaśmiecasz forum, gdyz to nie jest Off top tylko konkretny temat, dotyczący konkrentej
gry.

Ktoś zaczął...

Dnia 12.05.2009 o 17:35, Bosper napisał:

Naprawdę nie trolluj tak bo twój aktualny status nie wystarczy aby dać ci odpowiednią
karę. Forum to nie czat, gdzie możesz śmietnik robić. Zatem skończmy tego off topa ok?

A widzisz, jestem taki mały trollek który przeczmychnął na forum.gram.pl
Twierdzisz, że moja ranga jest niska wobec twojej? Acha, mnie zdegradują do obywatela, ciebie by zdegradowali do robotnika? Pfff duża mi róźnica.
KONIEC OFFTOPU. Dialog zamknięty. Zdenerwowałem się, bo zabrzmiały twoje słowa, jakbyś bronił mi dostępu do tego tematu. A ja wypowiadałem się na temat gry. A jeśli przeszkadza ci moje "spamowanie"(pff, widziałem gorsze) to mnie podaj do moderatorów, od tego masz formularz.
---------
Czy ktoś gra w tą grę jeszcze po sieci? Bo tak patrzę na xfire, że ostatnio kilka osób w to grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdy chcę zainstalować tą grę (Wersja z XK) wyskakuje mi to dziadostwo, po czym instalacja się kończy... Co mam robić...?

20090701092118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 17:50, Chlorofil napisał:

Witajcie.

Mam zamiar zakupić tą gierkę.

Czy jest ona warta tych 25zł ? :)

Jak lubisz strategie w których każda frakcja różni się od siebie o 180 stopni to zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sorry za mały off, gdyż moje pytania nie dotyczą tylko omawianego tu tytułu ...
Mam ochotę pograć w jakiegoś starszego RTSa, ale w większości są to tytuły sprzed kilku lat i nie są one dostosowane do działania pod nowym win i w wyższej rozdzielczości, są na to jakieś proste patenty?
W kręgu moich zainteresowań są:

Rise of Nations, Rise of Legends
Spellforce 2
Age of Empire III


czy jest w ogóle sans bawienia się w to?
Z nowszych RTS ów, z którymi nie ma problemu na nowym sprzęcie zostaje tylko StarCraft II i ewentualnie C&C RA3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka gram w RoL sporo czasu i jak miałem problem to sobie radziłem, tym razem nie mam pojęcia jak sobie poradzić. kilka dni temu musiałem wgrać nowy system, ten sam co miałem wcześniej a mianowicie Windows7 Home premium service pack1
proc intel pentium E2180 dual 2x2.00GHz
i ram 2.00GB
typ syst 64bit
gra mi na tym chodziła extra ale po wgraniu na nowo gra się instaluje poprawnie ale klikając w ikonkę gra się nie uruchamia w czym jest problem, jeśli wiecie po mórzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować