Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divinity: Grzech pierworodny zadaje kłam tezie, że nie ma popytu na turowe RPG-i

49 postów w tym temacie

@Morradin
Pożyjemy, zobaczymy. Co do Dragon Age 2, to faktycznie był on fatalny, ale tylko wówczas, jeśli próbuje się go zestawić ze świetnym "Początkiem". Na tle innych RPG z tamtych lat nie wypadał specjalnie słabo, a do tej pory uważam, że pod względem fabularnym należy do ścisłej czołówki, ale to tylko moje zdanie. Gdyby nie zahaczający o granice absurdu recycling map, brzydka grafika, przeciętna muzyka oraz szereg kretyńskich uproszczeń rodem z gier typowo konsolowych, byłby jednym z bardziej udanych tytułów w portfolio BioWare. "Gdyby"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie D bardzo zawiodło. Spodziewałem się, że to będzie przyjemna gra RPG... A okazało
> się, że te wszystkie archaizmy jednak nie sprawdzają się najlepiej. Sama walka jest w
> porządku. Chociaż wolę system w którym liczy się szybkie podejmowanie decyzji. Gdzie
> jest jakaś dramaturgia. Poza tym to nie kapuje jak komuś może się podobać kilkugodzinne
> spacerowanie po mieście pozbawione akcji i jakiegokolwiek urozmaicenia. Mówię oczywiście
> o początku gry. Potem jest już tylko walka... Czyli rozgrywka jest totalnie bez sensu
> prowadzona.
> Nie podoba mi się jeszcze, że autorzy ewidentnie żerują na sentymencie graczy... Koniec
> końców nie mogę powiedzieć, że gra jest zła. Ale mi się nie podobała.

Dorośniesz - zrozumiesz, może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba popularne są reaktywacje gatunków gier, która praktycznie w ostatnich kilku latach wymarły.
Na szczęście część z nich trzyma poziom dawnych "pierwowzorów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA nie decyduje o grze oraz nauczyli się nie doić z klienta chłopie o czym ty K31@#!@#! pier!@#!@#! jak by np. The Sims 4 pokazało, że klienta mają w 4 literach.

I niestety taka prawda jeśli chodzi o stare gry danych studiów, że całe ekipy za to odpowiedzialne odeszły od EA i innych większych wydawców. Kurdę nadal największa klęska w moich oczach EA to czystki ekip Origin, Westwood.

Westwood: co się stało z nimi no więc EA zlikwidowała studio i chciała by ekipa do innych ich projektów się wzięła przez co ponad 75% stanu osobowego poszło swoją drogą. Jedni mają wtopę niedokończonego i skasowanego End of Nations oraz wielki sukces i chyba najlepszy RTS w świecie gwiezdnych wojen Empire at War. Drudzy wstąpili jeśli pamięc mnie nie myli do obozu wroga (Blizzard) , a reszta albo wróciła do dawnych zajęć albo zrobiła z inną upadłą ekipą która założyła uber entertainment (kolesie pracowali jako cavedog, Gas Powered Games jeśli ktoś kto gra w RTSy i nie wie jakie gry oni robili to facepalm) i zrobili takie Planetary Annihilation.

Origin: największe porażki pod sztandarem EA czli Wing commander privateer 2, Ultima 8&9. I egzekucja studia część siedzi po różnych studiach(co ciekawe sporo w tych samych co ekipa od Westwood), część wróciła do starych zawodów, a co niektórzy robią np. Star Citizen.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to okłamał nas wydawca bo gdzie ta obiecana nie dość że opóźniona polska wersja która miała być na przełomie sierpnia i września, zakupiłem i czekam, gdyby nie to że zgubiłem paragon to domagałbym się zwrotu, bo nie dostałem pełnego produktu i wydawca mnie oszukał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zawiedziony, bo czekam bardzo na tę grę, ale jak na razie lokalizacji nie widać...
Dlatego też jak dowiedziałem się o opóźnieniu spolszczenia, to swoje zamówienie zdążyłem anulować.

Mam nadzieję, że polska wersja pojawi sie wkrótce, bo nie za bardzo mam w co grać, a chrapkę na tę grę mam straszną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 20:33, Abi_Dalzim napisał:

Ja też jestem zawiedziony, bo czekam bardzo na tę grę, ale jak na razie lokalizacji nie
widać...
Dlatego też jak dowiedziałem się o opóźnieniu spolszczenia, to swoje zamówienie zdążyłem
anulować.

Mam nadzieję, że polska wersja pojawi sie wkrótce, bo nie za bardzo mam w co grać, a
chrapkę na tę grę mam straszną :)


Jedynie co poprawia mi humor to Archeage, chodź potrafi zdenerwować, przed chwila dostałem komunikat w grze że coś jest z moim połączeniem internetowym następnie dc, a teraz znowu 30 minut kolejki.... człowiek chce się zrelaksować po pracy i nawet nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować