Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taśma #36 - Iron Man jako Da Vinci w filmie Assassin`s Creed?!

12 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Jesień w przemyśle filmowym to czas działania na zwolnionych obrotach, ale. nie oznacza to, że interesujących newsów jest mniej. Odważę się wręcz stwierdzić, że wrzesień jest w tej kwestii równie gorący co minione, "wakacyjne" miesiące!

Przeczytaj cały tekst "Taśma #36 - Iron Man jako Da Vinci w filmie Assassin's Creed?!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: McAvoy zgolił już czuprynę gdy mieli kręcić X-Men: First Class, ale reżyser się nie zgodził i musiał nagrywać w peruce.

Co do Batmobilu to moim zdaniem jest on niemal identyczny. Czyżby Rocksteady i WB pracowali przy tworzeniu Batmobilu ?

Robert Downey Jr. moim zdaniem nie pasuje do postaci Leonardo, ale cóż mogę się mylić. To świetny aktor i może dać radę z tą postacią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taśma jak zawsze spoko. Jeno co razi to wciąż widoczny błąd odnośnie Pani Kate Beckinsale... skąd autor wziął imię Kim.... ? toż to błąd roku :P zmieńcie to jak najszybciej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagę z tą Kim. Chyba podświadomie pomyliłem Kate B. z... Kim Basinger ;)

Odnośnie filmu AC - autorzy mają zamiar stworzyć miks tego, co dotychczas widzieliśmy w serii. Obecność Leonardo - rzekoma - to znak, iż na ekranie zobaczymy sami-adaptację części drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czytałem, że bohater ma być wzorowany na Desmondzie ale nie będzie to sam Desmond, aby nie powielać fabuły zawartej w grach.
Akcja tocząca się w przeszłości ma ponoć oscylować wokół Hiszpańskiej inkwizycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować