Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abonenci PS Plus otrzymają w październiku DriveClub PS Plus Edition jako dodatkowy prezent

16 postów w tym temacie

Fajnie. Ale to nie zmienia faktu, że po tych słabszych miechach przydałby się jakiś porządny kop w dżądra. Jak dla mnie Saints Row 4 byłoby idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie z 3 samochody i 2 mapy : D

Czytanie nie boli: "Dodatkowo, zagrają na PS4 w DriveClub: PS Plus Edition, zyskując dostęp do lokacji Indie, 10 samochodów i 11 tras, na których będą mogli ścigać się we wszystkich trybach gry."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę nikomu robić upgrade do full wersji z ps store. Ma ona w sobie również warunek, że mamy do niej dostęp tylko posiadając abonament PS PLUS! Dlatego też jeśli spodoba się Wam to "demko" proponuję nabyć wersję pudełkową gdy tylko się pojawi :) Zawsze też można ją później sprzedać po ograniu :) Moje T80 DriveClub edition już czeka na ten tytuł i jeszcze na Project Cars w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie radzę nikomu robić upgrade do full wersji z ps store. Ma ona w sobie również warunek,
> że mamy do niej dostęp tylko posiadając abonament PS PLUS! Dlatego też jeśli spodoba
> się Wam to "demko" proponuję nabyć wersję pudełkową gdy tylko się pojawi :) Zawsze też
> można ją później sprzedać po ograniu :) Moje T80 DriveClub edition już czeka na ten tytuł
> i jeszcze na Project Cars w tym roku
tylko, ze sony juz dawno sie "poprawilo" - oczywiscie, aby kupic upgrade (za 50$), bedziesz musial miec gre z PS+ (czyli i sam PS+ w tym czasie), ale gra bedzie dostepna nawet, gdy abonament ci wygasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 14:48, Kafar napisał:

Super info, bo od tej edycji zależy czy kupie tą grę.


Przydało by się mieć jakiś "Drive Club" gdy już popyka się w grze:) Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kris090
Gdybyś kupił jakąś grę to byś zobaczył. Nie rozumiem ludzi, którzy zabijali się o PS4 w sklepach w momencie premiery, a teraz nie kupują gier tylko żebrzą o darmochę w plusie. O wiecznym niezadowoleniu i narzekaniu, mimo, że dostaniecie więcej niż zwykle za tę samą cenę nawet nie będę się rozpisywał. Cebulactwo pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 17:25, Vroo napisał:

@kris090
Gdybyś kupił jakąś grę to byś zobaczył. /.../ Cebulactwo pełną gębą.


A skąd wiesz, że nie kupił? Twój post jest obraźliwy (zwłaszcza ostatnie zdanie), więc dostajesz ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 07:25, Stfforex napisał:

> Super info, bo od tej edycji zależy czy kupie tą grę.

Przydało by się mieć jakiś "Drive Club" gdy już popyka się w grze:) Co ty na to?


Chetnie ;) zresztą duzo gier na coop wychodzi. Faktem pewnie 90% tych gier nie kupię ALe.. zawsze coś znajdziemy zeby popykać jak za starych dobrych kochanych czasów XBOX''a.. wiesz mowieo tych czasach gdy na xboxa jeszcze wychodziły GRY: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 17:42, Abi_Dalzim napisał:

A skąd wiesz, że nie kupił? Twój post jest obraźliwy (zwłaszcza ostatnie zdanie), więc
dostajesz ostrzeżenie.


Wywnioskowałem po fragmencie: "a normalnej pełnej gry jeszcze nie widziałem na PS4". Mój post nie był obraźliwy. Jedynie obnaża mentalność naszego narodu. Irytują mnie ludzie, którym wiecznie coś nie pasuje, a za ostrzeżenie serdecznie dziękuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 21:03, Kafar napisał:

Chetnie ;) zresztą duzo gier na coop wychodzi. Faktem pewnie 90% tych gier nie kupię
ALe.. zawsze coś znajdziemy zeby popykać jak za starych dobrych kochanych czasów XBOX''a..
wiesz mowieo tych czasach gdy na xboxa jeszcze wychodziły GRY: D


No ewidentnie dobrej "ścigałki" brakuje na PS4, ale niedługo to się zmieni:) A że będzie można ją swobodnie przetestować to tym bardziej zachęca by sprawdzić z czym to się je.
Fakt powoli jest w co grać, za to do Destiny nikt mnie nie namówi. Więc tam musisz z innymi się bawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 07:16, Stfforex napisał:

No ewidentnie dobrej "ścigałki" brakuje na PS4, ale niedługo to się zmieni:) A że będzie


No ścigałek w tym roku aż za dużo.

Dnia 17.09.2014 o 07:16, Stfforex napisał:

można ją swobodnie przetestować to tym bardziej zachęca by sprawdzić z czym to się je.
Fakt powoli jest w co grać, za to do Destiny nikt mnie nie namówi. Więc tam musisz z
innymi się bawić :P


No spoko, akurat na brak osób w destiny nie mogę narzekać, na 45 moich znajomych na liście około 20 jest ciągle online w tym 18 gra w destiny ;D

Jeszcze coś chyba na coopa ma wyjśc, jak the crew, assassin i farcry. Zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować