Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chivalry: Medieval Warfare w drodze na konsole

21 postów w tym temacie

Cóż, dostali w łapkę to i porcik poleciał. Według mnie konsole nie powinny dostać akurat tej gry. Niestety to nie idzie w dwie strony. Dodatek do Chivalry to w ogóle porażka. Prawie nikt nie gra a już nie mówię o masie cheterów, których admini nie banują na VAC Steama. Jakość studia już dawno się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejny PC''towy ex leci na konsole, niektóre gry naprawdę powinny być tam gdzie pierwotnie
> powstały.

Dla mnie nie ma różnicy - to i tak kotlet. Obecnie masa gier z PC przenoszona jest na konsole i niech sobie tak będzie. Tak dawno ograne. Zabawne jest jednak to, że konsolowcy dopiero po zapowiedzi przeniesienia takiego tytułu w ogóle wiedzą, że on istnieje. Znajomość branży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zabawne jest jednak to, że konsolowcy
> dopiero po zapowiedzi przeniesienia takiego tytułu w ogóle wiedzą, że on istnieje. Znajomość
> branży :D

Wiesz Ja dość często tą grę widziałem ,ale nie przykuwała mej uwagi i dalej nie przyciąga. Minecraft się sprzedał to i to może znaleźć nabywców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 07:19, Henrar napisał:

To jak? Chciałbym teraz podziękować PCtowcom za alfa i beta testy tej gry :E


Przecież żaden "konsolowiec" tej gry nie kupi, gdyż cyfrowego egzemplarza nie będzie mógł później odsprzedać. :)

No dobrze, koniec złośliwości. Bardzo sympatyczna gra, szkoda, że raczej nie pojawi się możliwość wspólnej zabawy wszystkich jej posiadaczy, niezależnie od platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 07:38, Principes napisał:

Przecież żaden "konsolowiec" tej gry nie kupi, gdyż cyfrowego egzemplarza nie będzie
mógł później odsprzedać. :)

No dobra, masz mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cóż, dostali w łapkę to i porcik poleciał.

^^ LOL :D Vegost ty to jesteś wyjątkowo oderwany od rzeczywistości. Odpocznij trochę od kompa i od gier, zajmij się czymś pożytecznym, może zmądrzejesz...

@Principes,

W punkt, celna riposta :). Jednak spójrz na to z drugiej strony - kto chciałby odsprzedawać wersje konsolowe, skoro tylko one zapewnią normalną grę, bez hord cziterów :D ?

ps. A swoją drogą - port przeciętnej gry, mocno spóźniony, rzec nawet można "nikogo". A i tak PCGMR butthurt ma wielki, do tego stopnia, że nawet redaktor z PC Laba przyszedł i się uzewnętrznił, że o Eternalu nie wspomnę :P. Niesamowite - mała gra, z premierą na PC już dawno temu, a emocje TAKIE WIELKIE....Szokujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 09:56, Lordpilot napisał:

ps. A swoją drogą - port przeciętnej gry, mocno spóźniony, rzec nawet można "nikogo".
A i tak PCGMR butthurt ma wielki, do tego stopnia, że nawet redaktor z PC Laba przyszedł
i się uzewnętrznił, że o Eternalu nie wspomnę :P. Niesamowite - mała gra, z premierą
na PC już dawno temu, a emocje TAKIE WIELKIE....Szokujące :)

Słoma z butów wychodzi PCGMRom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 09:49, DonOskar napisał:

Tak jak GTA5 co?

To już Twoja interpretacja, jak lubisz się męczyć z grą FPP na padzie Twój wybór. A co do GTA V mam w to wbite tak jak Rockstar w konsumenta i ich grę kupię na jakiejś przecenie za kilka dolców. Mi osobiście lotto czy wychodzi na konsole bo w gry multiplatformowe gram na PC a konsola służy do exów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 12:52, Tarasada napisał:

> Tak jak GTA5 co?
To już Twoja interpretacja, jak lubisz się męczyć z grą FPP na padzie Twój wybór.


Trochę głupio to brzmi, biorąc pod uwagę, że gry FPP sprzedają się w 90% na konsolach :> Biedni konsolowcy, takie katusze i powykręcane palce mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 13:14, tytacz napisał:

Trochę głupio to brzmi, biorąc pod uwagę, że gry FPP sprzedają się w 90% na konsolach
:> Biedni konsolowcy, takie katusze i powykręcane palce mają.

Ostatnie zdanie to już Twoja nadinterpretacja, ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Może źle się wyraziłem fakt ale teraz tego nie zedytuję. Dla mnie gra w FPP/FPS/RTS czy RPG''i na konsole to abstrakcja ale co kto woli, chociaż jest odskocznia od tego bo w takiego Dark Soulsa na padzie grałem bo było wygodniej biorąc pod uwagę co zrobili ze sterowaniem na klawiaturze i myszy. Ok z mojej strony koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 12:52, Tarasada napisał:

> Tak jak GTA5 co?
To już Twoja interpretacja, jak lubisz się męczyć z grą FPP na padzie Twój wybór.


Bóg dał mi dwie sprawne ręce, więc mogę z przyjemnością grać na padzie, tak jak przytłaczająca większość ludzi która gra w gry w ogóle. Granie kontrolerem do excela w szybki port gry robionej z myślą o tym by grać na niej na padzie jest, było i pozostanie tylko cebulowym folklorem, nie ważne ile postów napiszą wszyscy gimnazjaliści świata razem wzięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować