Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chivalry: Medieval Warfare w drodze na konsole

21 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2014 o 11:44, DonOskar napisał:

Bóg dał mi dwie sprawne ręce, więc mogę z przyjemnością grać na padzie, tak jak przytłaczająca
większość ludzi która gra w gry w ogóle. Granie kontrolerem do excela w szybki port gry
robionej z myślą o tym by grać na niej na padzie jest, było i pozostanie tylko cebulowym
folklorem, nie ważne ile postów napiszą wszyscy gimnazjaliści świata razem wzięci.

Tylko jest jeden malutki, maleńki szkopuł, tutaj nie masz portu z konsoli na pc tylko będzie z PC na konsole :), więc jeśli chcesz grać w takie gry na padzie to good luck and have fun. Po za tym jeśli pijesz do mnie z tymi "gimnazjalistami" to muszę Cię zdziwić ale szkołę mam za sobą od dawna razem ze studiami. Więc nie, nie jestem gimnazjalistą który rzuca sie o to że ktoś jest masochistą i gra na padzie, jak chcesz to graj nawet w TW na padzie mi to lotto, tylko wkurza mnie że przez takie zabiegi z gier średnich/dobrych robią gry słabe patrz Crytek który zajmując się grami tylko PC''towymi tworzył gry bardzo dobre, zrobił przesiadkę również na konsole i gry wychodzą im przeciętne, właśnie dlatego napisałem że gra której założeniem było wylądować na PC powinna tam zostać. I jeszcze raz nie pluje jadem na konsole czy coś, bo sam takową posiadam no ale jest "ale" :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować