Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hearthstone z 20 milionami graczy

10 postów w tym temacie

@Up Dokładnie. I nie tyle korzysta, co gra regularnie czyli dajmy na do minimum raz na tydzień. Do tego jeszcze mogą dochodzić multikonta, np. jak ktoś chce grać jednocześnie w obu regionach. Niemniej nie jest to zły wynik - po wypuszczeniu wersji na andka może być jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega u góry mnie już ubiegł. Jak wspomniał, chodzi o ilość ściągnięć, a nie ilość osób grających, co sugeruje tytuł newsa. Ponownie apeluję do gram.pl o odrobinę rzetelności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajna gra, szkoda tylko, że nie ma na WP albo Linuxa (z czego ja w ogóle korzystam :D).
A no mogliby zrobić na tego drugiego. W końcu Unity.
Co do newsa: to i tak ogromny sukces, że takie wielkie zainteresowanie :) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Określanie liczby graczy na podstawie liczby pobrań jest bez sensu. Tak czy inaczej, masa ludzi w nią gra, ale to nic dziwnego, jest to f2p. Osobiście, samej gry na razie mam dość, za duży rng, nowi pod względem kart mają mocno pod górkę i najlepiej jest grać tylko sprawdzonymi buildami, a z podstawowych wybór jest niewielki. Do tego brak balansu między klasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam w to trochę pograłem,
jednak mimo wszystko gra nie wciągnęła mnie na dłużej czegoś jej brakuje, albo ja już nie nadaję się na taką wirtualną karciankę,co przysiąść w MtG z ludźmi to zawsze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię gra na karty tylko trochę za trudne gra i skomplikowanie, ciężko ta gra walka, a szybko nudził się pojedynek wygrane lub przegrane. Bo jak ktoś lubi gra na karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować