Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Rozmowy na koniec tygodnia - czyli bezimienna sztuka w trzech aktach

53 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2005 o 20:09, LifaR napisał:

Świetny pomysł :-) Tylko gdzie się podziały wieści z forum ? :p
Swoją drogą coraz więcej takich "cudów" można znaleźć w
necie... Widać dobrze się to sprzedaje ;-)


AFAIK dzień się jeszcze nie skończył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem gw i jakos nie denerwuje sie z powodu poswiecenia tego textu wow''owi, moze to dlatego, ze wybralem gw z powodu braku gotowki... wow jest dla mnie jednak ciut gorszy od gw ale i tak roxuje. ten artykul jest naprawde wywalisty, ja chce cos takiego w kazda niedziele kiedy prawie nigdy nie ma nic do poczytania na tej stronce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle. Może jakiś webcomic zacznijcie tworzyć,albo co ?? Marnujecie się po prostu. Jak się rozkręcicie to przebijecie popularnością MegaTokyo i Comissioned razem wzięte. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydawało, że jestem ostatnim, który narzeka na GTA i nie uważa San Andreas za super przebój a raczej za wielkie rozczarowanie, tylko świetnie rozreklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 20:32, upiordliwy napisał:

Dla mnie bomba! :) A tak serio to zazdroszczę Wam takiej atmosfery - chyba pójdę na dziennikarstwo;p i dołączę do jakiejś
redakcji , heh...


Dziennikarstwo to strata czasu wg tych, co je skonczyli. Skończ inny kierunek, jak masz talent, do redakcji się dostaniesz, a jak nie, bedziesz miał drugi zawód w zapasie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można "maleńki" offtopik?? Ptose!!
Wczoraj przeglądałem u szwagra najnowszy numer "najlepszego miesięcznika o grach komputerowych w Polsce" i zobaczyłem całostronnicową reklamę w odcieniach szarości, nie pamiętam dokładnie pisało coś takiego "zbliża się nowy wymiar rozrywki" z logiem "Waszego Większego Konkurenta".
Czyli chcą was zmałpować :D ale trochę się spóźnili.
Ps. wy to pewnie i tak już wiecie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować