Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsza książka z serii Diablo już za tydzień w księgarniach! Przeczytaj fragment powieści!

11 postów w tym temacie

W końcu spolszczona! W ogóle to był problem zdobyć to nawet w oryginale. Cena? i kiedy reszta "Sin War"? (od czasu pierwszego Diablo ślinię się gdy słyszę te słowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory przeczytałem 4 książki osadzone w Blizzardowskich uniwersach, 3 o Starcrafcie (Krucjata Liberty''ego, W Cieniu Xel''Nagi i Nim Zapadnie Ciemność) i 1 o Warcrafcie (Ostatni Strażnik). Mimo iż jestem wielkim entuzjastą tych dwóch uniwersów to muszę przyznać, że poza Ostatnim Strażnikiem, który był przeciętny reszta była na słabym albo wręcz dramatycznym (Krucjata Liberty''ego) poziomie. Nie wiem jak wyglądają Diablowe książki ale mam poważne obawy co do ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że od dawna żaden news mnie tak nie ucieszył. Mam za sobą już wszystkie książki osadzone w uniwersum Diablo jakie zostały wydane w Polsce i muszę przyznać, że właśnie te napisane przez Knaaka (swoją drogą możecie poprawić tego babola jaki wkradł się w treści newsa. Raz jest "Knaak", raz "Kanak") przypadły mi najbardziej do gustu. Mam nadzieję, że te będą równie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 16:35, Libre napisał:

Nie wiem jak wyglądają Diablowe książki ale mam poważne obawy co do ich jakości.

Mam cztery sztuki z diablowatej serii (Dzidzictwo Krwi, Czarna Droga, Królestwo Cienia i Pajęczy Księżyc).
Nie są to może arcydzieła światowej literatury, ale da się przeczytać bez bólu. Jak masz okazję dorwać gdzieś taniej (antykwariat, internet), to możesz się skusić.

Jak czytałem po raz pierwszy, to nawet bardzo mi sie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale. Książki już dawno przeczytałem w oryginale, więc po polskie tłumaczenie nie sięgnę. Książki stanowią całkiem dobre uzupełnienie dla tła fabularnego całej serii, nawet w Diablo 3 można znaleźć trochę odniesień do nich. Choćby to kim byli Morlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pierwsze cztery wydane w Polsce książki nawet się podobały, jednakże po ograniu przez D3 straciłem jakąkolwiek chęć kontaktu z tym światem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z uniwersum Diablo, ale książki z Warcrafta raniły moje oczy podczas czytania. Jeśli to ma być taki sam dramat, to ja podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować