Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja w sklepie gram.pl! Wersje cyfrowe gier z serii Mass Effect taniej o połowę!

9 postów w tym temacie

Pewnie tacy się jeszcze uchowali, ale promocja nieopłacalna. Jedynka chodziła już po 5-10 zł. Zresztą co z tego, że gry są tanie (już wcześniej taniały), jak dlc za punkty Bioware tyle samo zawsze kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz że From Ashes, Lewiatan, Cytadela i Omega nie są warte 8-krotności podstawowej wersji? ;) W sumie, to się zgadzam. GFY EA, ale ponad stówy za 2 dlc nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tych dlc akurat dobrze się bawiłem, ale z czasem powinny one tanieć, podobnie jak gry. Nie powinny być cały czas warte premierowej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Promocja niby spoko, ale czy uchował się jeszcze ktoś, kto tych gier nie kupił? :P
Ja do dziś nie kupiłem trójki. W sumie może bym kupił teraz, jakby do DDE dawali wszystkie DLC.

Fajnie, ze 20% gry jest w promocji, ale za pozostałe 80% nadal trzeba zapłacić EA jak za 3 normalne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przy tych dlc akurat dobrze się bawiłem, ale z czasem powinny one tanieć, podobnie jak
> gry. Nie powinny być cały czas warte premierowej ceny.
Z czasem EA powinno wypuścić GOTY jak każdy. Nikt nie zapłaci ponad stówy za DLC do gry sprzed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować