Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Świata League of Legends 2014 - niezbędnik kibica

16 postów w tym temacie

Jo tam walić mistrzostwa świata w League Of Legends jak gra jest bezsensu -_-.
Idziesz sobie z za krzaków wychodzi dwóch oszołomienie, zanim skończy się oszołomienie drugi przeciwnik używa na ciebie oszołomienia i giniesz, nie mogłeś nic zrobić, genjalna gra, tak się gra w lola. A takim Amumu gra się bardzo łatwo ponieważ jego skille są za mocne +oszołomienie, zanim się ockniesz zjeżdża ci 3/4 życia a on jest tankiem to niby jak mam go pokonać? Grałem w Lola z parę miesięcy i przestałem, ponieważ przejrzałem na oczy że gra jest bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak opowiadasz kolegom - z pauzami, zmianą barwy głosu i gestykulacją - to nie mają problemów z ogarnięciem o co chodzi, tutaj to niestety tak nie działa. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem pisz bez błędów i bardziej zrozumiale, bo to co tutaj napisałeś nie jest zrozumiałe ani troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

? o.O. Przeczytałem 2 razy , dalej nie potrafię się połapać w tym co chciałes nam przekazać XD. Zrozumiałem tylko 1 rzecz i tak Ci odpowiem. Aktualnie amumu nie jest specjalnie mocną postacią ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 18:08, Morrdin napisał:

? o.O. Przeczytałem 2 razy , dalej nie potrafię się połapać w tym co chciałes nam przekazać
XD. Zrozumiałem tylko 1 rzecz i tak Ci odpowiem. Aktualnie amumu nie jest specjalnie
mocną postacią ;P


Nie jest? Free elo na silverze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 18:24, NeroNarmeril napisał:

Nie jest? Free elo na silverze. :P

Na silverze praktycznie nikt nim nie gra. W dodatku to free elo chyba dla enemy bo jak ci zaczną jakieś Kha-zixy czy inne rengary po jungli łaźić ( zwłaszcza jesli przedtem skontrowali ci Blue ) to po prostu jest już po tobie. A w late przy dobrym ustawieniu adc tez nie robi jakiegoś specjalnego szału zwłaszcza że teraz znowu się moda na zedy czy inne talony zaczyna robić którzy są mocno mobilni( ok talon ma tylko teleport ale w razie czego może zniknąc z ultem ) więc za łatwo w ulta ich nie jest złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby powiedziała to 1 osoba, byłbym w stanie uwierzyć , ale aktualnie to chyba nikt nie wie o co Ci dokładnie chodziło łącznie z moderatorem. Zresztą przy takiej składni to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, większość graczy ślepo pickuje Lee Sina albo Rengara, a potem nie wie, co to counterjungla (widywałem takich, co brali mocnych junglerów, ale w ogóle ich nie widziałem w moim lesie). Mumu jest cholernie mocny, jak ma się takiego Ziggsa, Xeratha albo coś innego z mocnym AoE, to ult praktycznie rozstrzyga tfy. A jak się go złoży jeszcze pod ap, to mało kto przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest to że przez ostatnie 2 miesiące chyba nie widziałem go ani razu. Poza tym jak mówie mimo wszystko zdarzało się dość często że mój jngler panoszył się w enemy jgn jeśli tam był mumu ( i odwrotnie) A co do ap mumu to założyć silence i zabić bo jak złoży pod ap to tankowaty nie będzie. W dodaktu jak mówie moda się zrobiła na mobilnych champów/asasynów a w dodatku kha zix znowu jest mocny a to nie sprzyja biednej mumii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Idziesz sobie z za krzaków wychodzi dwóch oszołomienie" - znajdź tu jakikolwiek sens...
"genjalna" - znajdź tu poprawną polszczyznę...

Morrdin - niedługo i Talonem przestaną grać jak zmienią mu silence na slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 19:20, Bambadil napisał:

Morrdin - niedługo i Talonem przestaną grać jak zmienią mu silence na slow :(

Nom :( nie zaprzeczę. Zamiana na slowa o długosći 0.1 sec łagodnie mówiąc "nie była najbardziej trafionym pomysłem"... .Mogli mu zmienić coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info- jeszcze w tamtym roku byłem na bieżąco z grą (skończyłem w pierwszej platynie) i ze streamami (Korean hypetrain).
Teraz ani jednego rankeda, ani jednego streama nie obejrzałem , ani nawet nie wiedziałem że już startują mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować