Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Legend of Grimrock 2 - data premiery, wymagania sprzętowe, nowe screeny i trailer

8 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Istna eksplozja informacji na temat Legend of Grimrock 2. W wystosowanym przez studio Almost Human komunikacie prasowym nie zabrakło przede wszystkim konkretnego terminu wydania gry.

Przeczytaj cały tekst "Legend of Grimrock 2 - data premiery, wymagania sprzętowe, nowe screeny i trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm małe jakieś te wymagania, pamiętam jak wchodziły PS 3 i Xbox 360 to wtedy był większy boom i przeskok a teraz tak jakoś dziwnie. 2gb tylko na dysku zajmuje i to jest to co lubie a nie po 50GB xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 Ti lub AMD Radeon 6850 (1 GB, Shader Model 3.0, DirectX 9.0c); WTF? Nie powinno być DX 11 i SM 5.0? Tak teraz zlookałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 660 Ti lub AMD Radeon 6850 (1 GB, Shader Model
> 3.0, DirectX 9.0c);
WTF? Nie powinno być DX 11 i SM 5.0? Tak teraz zlookałem.

Dane pochodzą z oficjalnej witryny sieciowej produkcji:
http://www.grimrock.net/games/
//Kliknąć "Read more" przy logo gry//


> Ja mam tylko jedno pytanie do autora tekstu: czy bedzie mozliwosc kupienia na gog.com
> ?

W dzisiejszej prasówce podano tylko Steam. Szczerze mówiąc, nie śledzę w znacznym stopniu doniesień na temat "dwójki". Gdy wpadnę na jakiś trop, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam tylko jedno pytanie do autora tekstu: czy bedzie mozliwosc kupienia na gog.com
> ?

Kupując grę na oficjalnej stronie producenta dostaniesz kod Steam oraz wersję bez DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować