Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quake Live zadebiutuje dziś na Steamie

13 postów w tym temacie

Mnie to odpowiada z jednej strony - z drugiej trochę straszy.

Dobrze bo - więcej graczy, ctf może ożyje, możliwe częstsze uaktualnienia.

Źle bo - mniej wymagająca rozgrywka (chyba, ze będzie możliwość wprowadzania modów) ze względu na ułatwienia na mapach, obniżony poziom graczy (tymczasowo), no i żeby klimat/ balans gry na tym nie ucierpiał.

Cóż rakietnica i rail w myszki i do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja bardzo chętnie, bo samo Q Live było bardzo słabe. Może teraz odzyją wspomnienia osiedlowych LANów i potyczek w kawiarenkach internetowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie to odpowiada z jednej strony - z drugiej trochę straszy.
>
> Dobrze bo - więcej graczy, ctf może ożyje, możliwe częstsze uaktualnienia.
>
> Źle bo - mniej wymagająca rozgrywka (chyba, ze będzie możliwość wprowadzania modów) ze
> względu na ułatwienia na mapach, obniżony poziom graczy (tymczasowo), no i żeby klimat/
> balans gry na tym nie ucierpiał.
>
> Cóż rakietnica i rail w myszki i do boju!
z tego co wiem to idzie swoj config ustawic, mozna taki ktory nie uwzglednia ostatnich zmian- tak przynajmniej czytalem na forum ql pod newsem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspomnienia raczej nie odżyją. id zmieniło nawet announcera... nowy mówiąc delikatnie jest bezpłciowy... a zmiany w rozgrywce też mi się nie podobają. Zamiast zrobić sensowny matchmaking, id zdecydowało się na zmiany w grze, w kompletnie nieodpowiednim kierunku. Według mnie poszli na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2014 o 19:14, felthat napisał:

z tego co wiem to idzie swoj config ustawic, mozna taki ktory nie uwzglednia ostatnich
zmian- tak przynajmniej czytalem na forum ql pod newsem ;p



To nie tak. Mająć konto pro możesz postawić serwer "na starych zasadach", ale ten beznadziejny głos komentatora zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie martwcie się moi mili, nowy Unreal Tournament złagodzi ból.

Otóż to. Czekam z cierpliwością i śledzę nowinki o nowym UT. I liczę na to, że wróci do korzeni UT 1k99. A teraz cóż, zostaje nowy CS z tej trójki wspaniałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, wszystko w jednym miejscu :) Steam to moja podstawowa platforma z grami więc miło że kolejny tytuł w który zagram od czasu do czasu zagości na niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 23:41, Zenitive napisał:

Nie martwcie się moi mili, nowy Unreal Tournament złagodzi ból.


Niestety nie! Prawdziwy fan Qwaka nigdy nie splami się spędzeniem czasu w UT :)

Tak było kiedyś i na razie wołami mnie nie zaciągniecie do UT (choć jak to sie mówii "na bezrybiu rak to ryba").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować