Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo: pierwszy wgląd w Torment: Tides of Numenera

29 postów w tym temacie

Wygląda to lepiej niż się spodziewałem... tylko trzeba będzie się rzeczywiście nauczyć co te wszystkie kolory ''wiatrów'' w systemie gry oznaczają, żeby móc świadomie przechodzić przez kolejne dialogi.

@ Hellsinger69
Wydanie dla wspierających grę na Kickstarterze miało swoje pudełkowe wersje - pozostaje mieć nadzieję, że podobnie jak z Wasteland 2 pomysł ten przejdzie i na rynek ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie : )
Wiedziałem, że dołożenie swojej cegiełki na Kickstarterze to dobry pomysł : )
Na razie czekam na swoją EK Wasteland 2 a w przyszłym roku EK tego cudeńka. Życie jest piękne ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 12:24, deamon-pl napisał:

hmm oby też w PL i można kupować?



oby ktoś się tym zainteresował a nie jakaś nieprofesjonalna i niezgrana grupka fanów.

Skoro CD Projekt zajęło się tlumaczeniem to czemu nie miało by i tym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skoro CD Projekt zajęło się tlumaczeniem to czemu nie miało by i tym razem ?

Ano np. po to, żebyśmy później nie musieli na nie miesiącami czekać. Połowa września, do jasnej cholery, a Divinity NADAL po angielsku! Zazwyczaj jestem cierpliwy, ale chciałbym już w końcu zagrać w porządnego RPG, a tu wyjdzie na to, że prędzej rozpakuję premierowe wydanie Dragon Age 3, niż zatrudnieni przez CDP rzemieślnicy uwiną się ze zleceniem. Panowie, ile można? Przecież rozmawiamy tu o (do niedawna) największym, najsolidniejszym wydawcy w Polsce! Gdyby nie przeświadczenie o jakości nowego "Wiedźmina", wcisnąłbym chłopcom z CDP tę rezerwację kolekcjonerki głęboko w ich niekompetentne [m]. Bawcie się tak dalej, Cenega tylko obserwuje ten cyrk i zaciera ręce.

[m - Abi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2014 o 12:10, Graffis napisał:


@ Hellsinger69
Wydanie dla wspierających grę na Kickstarterze miało swoje pudełkowe wersje - pozostaje
mieć nadzieję, że podobnie jak z Wasteland 2 pomysł ten przejdzie i na rynek ogólny.

jak ma być wydane jak wasteland, to z góry dzięki za takie pudełko. No chyba, że ktoś nieco dopłaci do wersji ze stanów, wtedy to ma sens, bo nie dostanie kastrata.

no chyba że o czymś nie wiem i cenega tylko sobie robi żarciki i polskie wydanie tak naprawdę zawiera te ~150 stron opowiadań, artbook i Bards tale gdzieś schowane na płycie, tylko się tym nie chwalą na wizualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2014 o 12:54, Shaddon napisał:

Bawcie
się tak dalej, Cenega tylko obserwuje ten cyrk i zaciera ręce.

cenega to niech się najpierw za siebie weźmie (patrz mój post wyżej).
Z ciśnięciem po CDP to poczekajmy aż tłumaczenie wyjdzie, bo może jest to zwyczajnie niewdzięczna robota i po prostu musi to chwilę zająć (jak znowu Wasteland, gdzie 3/4 frakcji ma wręcz nieprzetłumaczalne na inne języki nazwy.. aż się boję odpalać polską), bo zrobić szybko, z kartki i na odpierdziel to umie zrobić każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 12:54, Shaddon napisał:

głęboko w ich niekompetentne [m].

Ja rozumiem zdenerwowanie (sam czekam na tę grę i polonizację), ale hamuj się troszkę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika średnio mi się podoba, design bardziej, ale muzyka to jest obłęd. Wylewa się z tego Planescape 2 jak nic, byle tylko gra nie była klonem pozbawionym duszy (nawet pomimo takiego soundtracku). Mile też widziana polska wersja (z głosami!), brakuje mi tego w obecnych czasach. Tych Gothiców i Baludrów (pewne jest tylko to, że Wiesiek dostarczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerdgazm level hard, more more. No ale dość podniecania sie :D.

Gra wygląda rewelacyjnie, czekam na nią Top 5 rpgów 2014/2015:
1. Divinity (jak na razie)
2. PoE (Pillars of Eternity)
3. Torment Tides of Numenera
4. Wiedźmin 3
5. DA Inq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 14:14, Tarasada napisał:

Gra wygląda rewelacyjnie, czekam na nią Top 5 rpgów 2014/2015:
1. Divinity (jak na razie)
2. PoE (Pillars of Eternity)
3. Torment Tides of Numenera
4. Wiedźmin 3
5. DA Inq

Wasteland 2 jeszcze chyba powinien doskoczyć (i wywalić z czołówki jedynego przedstawiciela największych rynkowych graczy). No chyba, że skupiasz się jedynie na klimatach fantasy ;)

@ dark_master
Ja dziś dokonam unpackingu Wasteland 2 to mogę dać znać czy wersja dostępna w Polsce (a zamówiłem nie Kickstarterową Ranger) daje radę - przed chwilą przyszedł mail. Za to PoE i TToN będzie jak najbardziej fizyczne i crowd-fundingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 13:02, dark_master napisał:

no chyba że o czymś nie wiem i cenega tylko sobie robi żarciki i polskie wydanie tak
naprawdę zawiera te ~150 stron opowiadań, artbook i Bards tale gdzieś schowane na płycie,
tylko się tym nie chwalą na wizualizacji.


Ogarnij się. Edycja Strażnika sprzedawana w Polsce jest taka sama jak na innych rynkach. To normalna wersja gry, nie mająca nic wspólnego ze zbiórką na Kickstarterze i tamtejszymi edycjami pudełkowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 14:21, tytacz napisał:

Ogarnij się. Edycja Strażnika sprzedawana w Polsce jest taka sama jak na innych rynkach.
To normalna wersja gry, nie mająca nic wspólnego ze zbiórką na Kickstarterze i tamtejszymi
edycjami pudełkowymi.

tbh porównuję od dowolnej wersji cyfrowej spoza KSa/late backer store który jeszcze ze trzy miechy temu był otwarty. Well, odpowiedzialność z Cenegi skacze na DSa, ale nie zmienia to faktu, że pudełkowa jest biedna. Plakacik i pięc pocztówek jako rekompensata za 150 stron opowiadań, artbook i niezłego bards tale, rly?
Choć cenega też błyszczy nazywając głupią instrukcję wielkim poradnikiem, tylko dlatego, że ma ona 100 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega dodaje jeszcze na Muve kompletny poradnik z gry-online. Właśnie dostałem na maila.

Pod jakim względem pudełkowa, sklepowa wersja jest biedna? Ty chyba nie wiesz jak wygląda standardowe wydanie dzisiejszej gry (pudełko, okładka, płytka i karteczka z kodem). Dodaj do tego znniżkę na Muve i płacisz 89zł za całkiem fajne wydanie.

I gdzie widzisz wielki poradnik? Ja tam widzę "kompleksowy przewodnik".

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda to lepiej niż się spodziewałem... tylko trzeba będzie się rzeczywiście nauczyć
> co te wszystkie kolory ''wiatrów'' w systemie gry oznaczają, żeby móc świadomie przechodzić
> przez kolejne dialogi.
>
> @ Hellsinger69
> Wydanie dla wspierających grę na Kickstarterze miało swoje pudełkowe wersje - pozostaje
> mieć nadzieję, że podobnie jak z Wasteland 2 pomysł ten przejdzie i na rynek ogólny.

Wejdz na strone KS. Tam masz opisane za jakie emocje itd odpowiadaja poszczegolne kolory. Tutaj wspomne tylko, ze zaden nie jest zly czy dobry bo nie o to w nich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 14:21, Graffis napisał:

Wasteland 2 jeszcze chyba powinien doskoczyć (i wywalić z czołówki jedynego przedstawiciela
największych rynkowych graczy). No chyba, że skupiasz się jedynie na klimatach fantasy
;)

Ehh jam niegodziwy jak mogłem zapomnieć o takim tytule ;<. Czyli DA INQ leci z topki wskakuje Wasteland 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować