Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo: pierwszy wgląd w Torment: Tides of Numenera

29 postów w tym temacie

Tak jak Wastelanda 2 wziąłem w ciemno, tak samo będzie z Tormentem, i wiem, że przy żadnej ich grze się nie zawiodę. Brian Fargo naprawdę zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie, aż się portfel w kieszeni otwiera. Mam tylko nadzieję, że zrobią coś z tą wodą - prezentuje się nieco strasznie :P

Po wydaniu Wasteland 2 szybkość publikowania kolejnych materiałów z pewnością przyspieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Divinity zagrales czy zrezygnowales przez steama? Na Torment pudelkowy jest duza szansa, ale przez to obecnosc "klucza steam" jest bardzo pewna, bo skoro Wasteland 2 pudelkowy (ten w zwyklych sklepach) jest steam, to torment taki tez bedzie mial, chyba, ze w miedzyczasie cos sie stanie i bedzie czysty-drm-free wszedzie.Wiec albo czekasz i bierzesz co wyjdzie w pudelku albo gog-ktory moze byc drogi- albo "pledge late backer" na stronie tormenta- poki jeszcze mozna, bo tam drm-free tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak samą Numenerę uważam za średnio udaną zagrywkę M. Cooka mającą udowodnić, że nauczył się czegoś podczas okresu spędzonego nad d20 to nowy Torment wydaje się być coraz bardziej apetyczny. Wciąż wyczekuję przede wszystkim na Age of Decadence, ale jeśli tylko terminy wydania nie będą kolidowały to na TToN rzucę się jak chytry rolnik na dotacje z Unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:20, Tajemnic napisał:

Tak jak samą Numenerę uważam za średnio udaną zagrywkę M. Cooka mającą udowodnić, że
nauczył się czegoś podczas okresu spędzonego nad d20 to nowy Torment wydaje się być coraz
bardziej apetyczny.


Osobiście mam wrażenie że twórcy nowego Tormenta lepiej rozumieją świat Numenery niż sam Cook...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 20:59, Sarinew napisał:

A w Divinity zagrales czy zrezygnowales przez steama?


Co do Divinity to czekam az troche cena spadnie na Gogu i wtedy sobie go zakupie. Potem nagram i wrzucę do pudełka :D

[m-r]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować