Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Rome II - Edycja Cesarska już w sprzedaży, darmowa aktualizacja dla posiadaczy wcześniejszej wersji

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jeśli Total War: Rome II znajduje się już w Twojej kolekcji, możesz zaktualizować grę i otrzymać całą zawartość z Edycji Cesarskiej, łącznie z nową kampanią.

Przeczytaj cały tekst "Total War: Rome II - Edycja Cesarska już w sprzedaży, darmowa aktualizacja dla posiadaczy wcześniejszej wersji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie - czy ta gra jest już grywalna ?

Prawdopodobnie tak, niestety Edycja Cesarska pozbawiona jest DLC. NIe rozumiem po co nazywać coś takiego jakąś edycją, skoro nie jest to wydanie z wszystkimi dodatkami, a nowe frakcje, jednostki itd. mogli po prostu zawrzeć w zwykłym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 13:51, exMayoneS napisał:

NIe rozumiem po co
nazywać coś takiego jakąś edycją


Bo to trafiło normalnie do sklepów w pudełku i musi sie jakoś wyróżniać w stosunku do wersji premierowej. Gdyby nie nazwali tego inaczej to widząc np. w Empiku pudełko Rome 2 i Rome 2 skąd byś wiedział, które będzie dociagać wszystkie łaty przez Steam a które ma je już na płycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 14:25, Michal_Mielcarek napisał:

Lada dzień nasza recenzja :)


Zdradzisz kto recenzuje?;)

Ja grałem w grę zaraz po premierze i był to trochę dramat, gra wydana o pół roku za wcześnie. Skoro wszyscy posiadacze podstawki dostaną dodatkową kampanię i usprawnienia to chyba rozważę ponowną instalację... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 14:56, Pralkosuszarka napisał:

Ja grałem w grę zaraz po premierze i był to trochę dramat, gra wydana o pół roku za wcześnie.
Skoro wszyscy posiadacze podstawki dostaną dodatkową kampanię i usprawnienia to chyba
rozważę ponowną instalację... ;)


Grę kupiłem przedpremierowo, pogralem trochę zaraz po premierze, odstawilem na poł roku...i dopiero po tym czasie z przyjemnością pogralem :D Gra w ogóle nie powinna wychodzić tak wcześnie, miała masę błędów i niedoróbek. Natomiast w tej chwili, mimo kilku nietrafionych pomysłów, gra się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować