Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Rivals Complete Edition z terminem wydania i nowym zwiastunem

13 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Pierwszy raz od wielu lat w tym roku nie ukaże się nowa część Need for Speeda. Pustkę tę będzie starała się wypełnić choć w pewnym stopniu wznowiona edycja ubiegłorocznej odsłony, Rivals.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Rivals Complete Edition z terminem wydania i nowym zwiastunem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie edycje. Człowiek sobie trochę poczeka, pojawią się stosowne patche i dodatki i wtedy sobie elegancko taką wersję kupuję i gram aż furczy :) Nie mam parcia na premiery tylko na pełnowartościowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 20:27, piotrekdbwc napisał:

Nie potrzeba hitu, potrzeba naprawdę dobrej gry.

No w sumie bo to nie zawsze idzie ze sobą w parze.

Zombie44
Bo Ty tak chcesz? Nowy NFS będzie a jeśli twórcy posłuchają fanów to będzie U3 i mam nadzieję że nie schrzanią tej gry choć za zrobienie z remastera MW, burnout: Most wanted już powinni normalnie wylecieć z roboty xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 00:19, Tarasada napisał:

Zombie44
Bo Ty tak chcesz? Nowy NFS będzie a jeśli twórcy posłuchają fanów to będzie U3 i mam
nadzieję że nie schrzanią tej gry choć za zrobienie z remastera MW, burnout: Most wanted
już powinni normalnie wylecieć z roboty xD.

I tak się stało. Criterion już praktycznie nie istnieje, a przez to najpewniej nie będzie już żadnej części mojej ulubionej serii wyścigowej. EA oddelegowało ich do crapiastej serii NFS, to zrobili nowego Burnouta :P Szkoda, że był pod każdym względem gorszy od poprzedniego, ale to przez ciążący im znaczek NFS w tytule gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 09:24, Hulk131 napisał:

I tak się stało. Criterion już praktycznie nie istnieje, a przez to najpewniej nie będzie
już żadnej części mojej ulubionej serii wyścigowej. EA oddelegowało ich do crapiastej
serii NFS, to zrobili nowego Burnouta :P Szkoda, że był pod każdym względem gorszy od
poprzedniego, ale to przez ciążący im znaczek NFS w tytule gry.

;o Nawet nie wiedziałem że Criterion nie istnieje, hmm mam nadzieję żę Ghost ogarnie to bo Rivals im wyszedł no całkiem całkiem ;p, jeszcze niech dopracują tunning, więcej aut, może widoczek z kokpitu ;p, większe miasto, drifty i dragi a będzie to NFS idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ;o Nawet nie wiedziałem że Criterion nie istnieje, hmm mam nadzieję żę Ghost ogarnie
> to bo Rivals im wyszedł no całkiem całkiem ;p, jeszcze niech dopracują tunning, więcej
> aut, może widoczek z kokpitu ;p, większe miasto, drifty i dragi a będzie to NFS idealny.

I jeszcze niech będzie za darmo.
Nie bój się ideału jaki podałeś raczej nie zrobią. Chociaż skoro nie ma NFSa tego roku to może rok pracy dłużej pozwoli się nieco zbliżyć do tego ideału. Oby tak było.

[m-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 14:48, kris090 napisał:

[m-I]


Proszę Wszystkich o cięcie cytatów, zostawiajcie cytat na który odpowiadacie, bo się robią piramidki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 14:48, kris090 napisał:

I jeszcze niech będzie za darmo.
Nie bój się ideału jaki podałeś raczej nie zrobią. Chociaż skoro nie ma NFSa tego roku
to może rok pracy dłużej pozwoli się nieco zbliżyć do tego ideału. Oby tak było.

Za darmo to będę miał World of Speed który zapowiada sie na genialną grę multiplayerową, a co do NFS''a hmmm na kokpit nie liczę (ale pomarzyć można), ale tunning i większa ilość aut, czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że Criterion istnieje i ma się dobrze. Przynajmniej tak mi się wydawało podczas tegorocznych targów E3.

Jeśli chodzi o NfS MW 2, to naprawdę porządna produkcja i nie rozumiem, czemu się spinacie że niby jakaś zła gra. Tuning? Jest, mechaniczny. Otwarty Świat? Jest, większy niż w jedynce. Czarna Lista? Jest, i to taka o jakiej zawsze marzyłem, gdzie mogę walczyć razem z moimi przyjaciółmi o pozycję na niej. Wydaje mi się, że jest to naprawdę porządna gra, ale faktycznie, nazwa trochę jej przeszkodziła, bo bądźmy szczerzy, większość "fanów" cyklu uznała to za obrazę, by sygnować takie burżujskie coś mianem Most Wanteda.

Co do U3, nie powinni go robić. Nie można nagradzać graczy za to że są... no jak to powiedzieć by nie dostać warna... Niewychowanymi, rozhisteryzowanymi dziećmi które wrzeszczą bo ZNOWU NIE MA TUNINGU, albo auta nie te. Pierwsze NfS tuningu nie miały, i nie przeszkadzało im to w byciu bardzo grywalnymi produkcjami. Aczkolwiek, nawet jeśli U3 się pojawi, to na pewno przywitam go na swojej półce.

A co do samej reedycji, to ja już grę posiadam, więc raczej się nie skuszę. Może dokupię kiedyś komplet DLC, ale póki co, raczej mi do tego się nie śpieszy. Wolałbym raczej pełną edycję Most Wanteda 2, ze wszystkimi DLC... To chyba jedyna gra, oprócz Forzy 4, do której naprawdę chcę kupować te dodatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować