Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy IV na Steamie. "Trzynastka" też zmierza na PC

29 postów w tym temacie

Pepsi mógłby już poprawić news i zmienić te wymagania sprzętowe.

Na FFXIII przy okazji promocji się skuszę. Świat i muzyka są tak ładne, że nie ma co żałować zakupu. Jeśli chodzi o FFIV to nie ma mowy by znów się z tym męczyć, a to z powodu jednego, archaicznego elementu jakim są Random Battles. 7 lat temu jeszcze dało się to znieść, ale chwilę później, bo już w 2009 pojawiła się gra Dragon Quest IX, która sprawiła, że już nigdy nie będę się zmuszał do przechodzenia gier z Random Battles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydadzą najgorszego Fajnala zaraz po części XII... tak, zdecydowanie jest się z czego cieszyć.

Chyba wrócę sobie do IV, VI i IX na konsolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, że to najsłabszy Final w historii (z głównego ciągu) i to, że wymagania na Steamie jawno sugerują, że bez pada lepiej nie grać - nie wiem, z czego się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 16:08, Kopiec napisał:

Dwunastka była bardzo dobra. Podreguluj swój gust.

Raczysz sobie żartować? Dwunastka? Bardzo dobra? Śmiechu warte, gra jest co najwyżej poprawna.

Część XII to zdecydowanie najgorsza, najpłytsza i najnudniejsza część FF w jakie grałem. Fabularnie to jakaś kpina - w grze w której powinna stanowić solidny filar i wręcz przykuwać do gry powinna być na wysokim poziomie, tutaj dostajemy jakąś prostą bajeczką z wręcz płaskimi i nijakimi bohaterami, aż nie chce się grać bo fabuła nawet nie zachęca do dalszego poznawania tej prostej historyjki. Jedyną dobrą postacią jest tutaj Balthier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy FF X trafi na PC ?! Jeśli nie to niech mi ktoś powie jak bez zbytnich wygibasów z emulatorami mogę w to zagrać na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 09:56, Thief napisał:

Kiedy FF X trafi na PC ?! Jeśli nie to niech mi ktoś powie jak bez zbytnich wygibasów
z emulatorami mogę w to zagrać na PC ?

Bez emulatora, p2, ps3 lub vity się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 09:56, Thief napisał:

Kiedy FF X trafi na PC ?!

Niczego takiego nie ogłoszono.

Dnia 21.09.2014 o 09:56, Thief napisał:

Jeśli nie to niech mi ktoś powie jak bez zbytnich wygibasów
z emulatorami mogę w to zagrać na PC ?

Istnieje całkiem nieźle sobie radzący emulator, ale musisz legalnie zdobyć bios PS2 - czyli de facto posiadać samą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować