Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś premiera Wasteland 2. Przypomina o tym nowy zwiastun z rozmaitymi ciekawostkami

29 postów w tym temacie

Pierwsze oceny graczy na metacritic nie powalają :( Do tego niektórzy (na FB Cenegi) zgłaszają problemy z polonizacją.
Chyba na razie się wstrzymam z zakupem do czasu pojawienia się większej ilości recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 12:26, pavulon78 napisał:

Pierwsze oceny graczy na metacritic nie powalają :( Do tego niektórzy (na FB Cenegi)
zgłaszają problemy z polonizacją.
Chyba na razie się wstrzymam z zakupem do czasu pojawienia się większej ilości recenzji.

Nie patrz na oceny graczy na Metacriticu bo od dawna wiadomo że tam siedzą hate''y które oceniają crapy jak jakieś cuda, a dobre gry jak crapy. A oceny recenzentów są dobre, bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 12:26, pavulon78 napisał:

Pierwsze oceny graczy na metacritic nie powalają :(


znaczy te 10 czy ta 2 gdzie koleś porównuje do fallouta 3? :P

ja się wstrzymam bo dopiero teraz będzie kilka łatek. Ocen nie spodziewam się wysokich - divinity za bardzo podbiło oczekiwania w stosunku do gier z ks ;]

nie planuję grać w polską wersję, zwłaszcza robioną przez cenegę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]
WL2 pod wzgledem story bije Divinity na glowe. Rowniez pod wzgledem wplywu naszych wyborow na dalsze losy. W divinity bardziej combat mi sie podobal, ale suma sumarum obie gry sa bardzo fajne.

[m-Abi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 13:09, darthork napisał:

Ktoś wie czy pudełkowa edycja strażnika wymaga do działania steama?


Tak. W pudełku jest kod aktywacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę dziś? No tak 19 września, a ja ciągle w lesie Luculla ....

Zanim skończę Divinity będzie grudzień i może jakaś przecena:)

A i tak czasu coraz mniej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ktoś wie czy pudełkowa edycja strażnika wymaga do działania steama?
>
> Tak. W pudełku jest kod aktywacyjny.
Szkoda, w takim razie będę musiał poczekać, aż stanieje na gogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie za tydzień, bo tyle godzin przegra, że hej ;)

Znając jego zamiłowanie do post apo, to pewnie wszystkim chętnym do napisania recenzji ostudził zapał kałachem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 12:26, pavulon78 napisał:

Pierwsze oceny graczy na metacritic nie powalają :( Do tego niektórzy (na FB Cenegi)
zgłaszają problemy z polonizacją.
Chyba na razie się wstrzymam z zakupem do czasu pojawienia się większej ilości recenzji.

Olej metacrytic. PC Gamer dał 83/100, a z ich opinią akurat można się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co ukrywać WL2 to nie jest F3... Więc gawiedź wychowaną na CODach raczej nie złapie za serce. I to jest akurat dobre. Dla mnie wystarczy, że Mark Morgan robił muzę - będe grać tylko po to, żeby słuchać muzy - F1 "Ołni" mnie do tej pory i nie sądzę , żeby Brian Fargo zrobił coś gorszego. Nie wiem czy walka będzie lepsza - ja akurat ceniłem F1 za całą masę pobocznych questów, historyjek i teoretycznie nic nie znaczących bzdetów, które koniec końców składały się na klimat świata.
Zobaczymy jak będzie ze swobodą i wpływem decyzji, chociaż jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że faktycznie dało się wyśrubować poziom bo to trudne jak jasna cholera. Chociaż.. ponad miliard zakończeń w F2, pozwala mieć nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, pierwsze wrażenia nawet lepsze niż przy Divinity: Original Sin. Dla fanów postapokaliptycznych klimatów pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CD-Action zamieszczono krótką recenzję Wasteland autorstwa Papkina. Dość jasno wynika z niej, że nie ma powodów, by wstrzymywać się z ewentualnym zakupem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować