Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Endless Legend: Miasta Bezkresnych - ekspansja i eksploatacja

13 postów w tym temacie

Zacząłem grać i zgubiłem się, naprawdę to jest mega rozbudowane. Muszę usiąść cierpliwie przy czteropaku i chipsach, wtedy uda mi się na pewno ogarnąć temat, bo nie powiem, ta gra ma mega potencjał i odkrywam go powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutorial na razie przeszedlem wiec duzo jeszcze nie moge powiedziec, ale podoba mi sie "tworzenie" jednostek itp. Rowniez combat ujdzie. Gra wyglada ladnie choc UI nie przypadlo mi do gustu.

Zauwazylem jednak, ze gra dostaje wysokie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowany interfejs? Jak dla mnie jest to jeden z najbardziej przejrzystych i jasnych interfejsów z jakimi miałem do czynienia w tego typu grach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skomplikowany interfejs? Jak dla mnie jest to jeden z najbardziej przejrzystych i jasnych
> interfejsów z jakimi miałem do czynienia w tego typu grach :D

Dla mnie też jest troszkę skomplikowany, nigdy nie grałem w Cywilizację, same Heroes, Disciples i podobne wiec też troszkę gubię się. Jestem pełen podziwu Twojej wypowiedzi, bo mam troszkę problem. Dopiero zaczynam więc pewnie się nauczę wszystkiego i to jest fajne, że trzeba się uczyć. Człowiek całe życie uczy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu próbowałem sobie przypomnieć nazwę tej gry, ale nie mogłem bo spotkałem się z nią tylko raz i widziałem jakiś filmik z gameplay''a ale teraz po przypomnieniu sobie widzę, że będę miał nad czym spędzać długie jesienne wieczory :)

Gra zapowiada się ciekawie i interesująco, teraz tylko pozostaje ją kupić i rozpocząć zabawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając te opisy faktycznie gra wydaje się skomplikowana ale wszystko jest do ogrania. Mimo ze nie jestem fanem gie 4x skusiłem się kiedyś na Endless space i nie żałuje. Początkowa była to czarna magia a po paru godzina okazała się świetną i bardzo wciągającą grą. Tu liczę na podobne odczucia bo z zapowiedzi gra prezętuje się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 2,5 godziny i powiem tak: jak ktoś grał w Endless Space, to bardzo łatwo odnajdzie się tutaj, a kto lubi strategie, ten będzie w siódmym niebie. Ja jestem. Zakup oceniam jako zdecydowanie opłacalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam za sobą 2,5 godziny i powiem tak: jak ktoś grał w Endless Space, to bardzo łatwo
> odnajdzie się tutaj, a kto lubi strategie, ten będzie w siódmym niebie. Ja jestem. Zakup
> oceniam jako zdecydowanie opłacalny :D

Kocham twój komentarz :D Ok to po obejrzeniu filmu zasiadam, dam szanse wciągnąć się <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie. Dość banalna sprawa ale jednak nie umiem sobie z tym poradzić. Jak zmienić nazwę użytkownika? Domyślnie jest taka jak nazwa usera systemu i nigdzie nie znalazłem opcji aby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę zastanawia, dlaczego mam problemy z rozbudowaniem sieci ulic w mieście. Po pierwszej rozbudowie cały czas mam tę opcję zablokowaną. Nie ma wyjasnienia, dlaczego nie mogę tego zrobić.
A co do samej gry - świetna, byłem sceptyczny co do oceny, ale straszliwie wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 12:37, BlindObserver napisał:

Mnie trochę zastanawia, dlaczego mam problemy z rozbudowaniem sieci ulic w mieście. Po
pierwszej rozbudowie cały czas mam tę opcję zablokowaną. Nie ma wyjasnienia, dlaczego
nie mogę tego zrobić.
A co do samej gry - świetna, byłem sceptyczny co do oceny, ale straszliwie wciąga.


To jest bardzo dobre pytanie. Ja w jednym mieście zbudowąłem 3 dzielnice, a wcale nie było tam najwięcej mieszkańców, ani bohatera. Nie ogarniam tego a chciałbym bardzo :) Ma ktoś jeszcze taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować