Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Triad Wars, nowa produkcja w uniwersum Sleeping Dogs, to gra sieciowa. Tylko na PC

7 postów w tym temacie

Sleeping Dogs był zaskakująco dobry dlatego chciałbym zobaczyć pełnoprawny sequel. Nie mam jednak nic przeciwko sieciowej grze w tym uniwersum - być może wyjdzie z tego coś naprawdę dobrego. Pozostaje czekać do poniedziałku :)

Pamiętam jak kilka lat temu skończyłem Bayonette nazywając grę najlepszym slasherem jaki ujrzał światło dzienne. Czekając niecierpliwe na sequel kręciłem głową przy średniakach od PlatinumGames - Vanquish i Anarchy Reigns. Ich MGS: Revengeance też był (moja skromna opinia :) wyraźnie słabszy od ich gry z 2009 roku. A tu co? The Wonderful 101 exclusivem na Wii U? Ok, ale gdzie moja Bayonetta 2? Wszyscy czekają na Bayonette 2! zainteresowani wiedzą jak ta historia się kończy. Powiedzmy, że gra jednak w tym roku wychodzi ale mało kto w nią zagra w naszym pięknym kraju.

Morał z tej historyjki jest taki, że warto kuć żelazo póki gorące. Zwykle narzekam na nijakie kontynuacje ale Sleeping Dogs zasługuje na sequela bez zbytniego zmieniania formy samej gry. Gdy nowa gra okazuje się sukcesem warto ją rozwijać. Oczywiście tylko do pewnego stopnia - I''m looking at you Assasin''s Creed (dałem sobie z nim spokój już przy Brotherhood :/). Pozostaje nadzieja, że twórcy Sleeping Dogs nie przekombinowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Jeśli to będzie Sleeping Dogs Multiplayer ala GTA V Online to dobrze. Otwarte miasto, własna postać, to może się udać Gorzej jeśli zamierzają zrobić z tego średnie free-to-play, na zasadzie pay-to-win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować