Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Fraguj jak w 1999 roku" - oldskulowa strzelanka TOXIKK na gameplayu z wersji alpha

33 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Przed Wami trzy minuty pełne akcji z sieciowym shooterem TOXIKK. Brak F2P, podwójne skoki, klasyczne bronie, sterowanie dostosowane do myszki i klawiatury, brak systemu osłon i regeneracji zdrowia... Twórcy zapowiadają oldskul pełną gębą!

Przeczytaj cały tekst ""Fraguj jak w 1999 roku" - oldskulowa strzelanka TOXIKK na gameplayu z wersji alpha" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że off topic ale to co Microsoft wypuścił nowy trailer Forzy Horizon 2 to jest mistrz świata proszę państwa, przyznam, że nie lubię ich nowej konsoli, ale ta gra i ten trailer to są głębokie ukłony i owacje na stojąco. Pograłbym jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli otrzymujemy taki Quake 3 w nowych szatach. Może to być dobre, ale z drugiej strony już ostatnimi czasy trochę bardziej klasycznych shooterów było. Gra też powinna mieć coś "swojego" oprócz kopiowania oldschoolowych rozwiązań, chociaż części pewnie to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra już mi się podoba tylko coś mnie dziwi skoro nie ma levelowania to po co za zabicia
> są przyznawane punkty?
Żeby np. wygrać mecz? I zdobyć pierwsze miejsce w rankingu meczu? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pachnie bardziej jak UT niż Quake. Mimo to, gdybym miał sprzęt który to odpali na pewno bym w to zagrał. Brakuje dobrych (i żywych) klasycznych FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No bullshit"
Hurr Durr jesteśmy tacy hardkorowi zomg [m-I] te nowe szutery

Po czym pokazują samo namierzająca rakietnicę i pojazdy. Neeeeeeext
Wygląda to na fajną odskocznię od innych strzelanek, ale głównym odbiorcą tej gry są ludzie, którzy "szczelali w 1999" i nie do końca pamiętają czym dokładnie powinien być dobry Arena Shooter. Widzę w tym to co najgorsze z Unreala(nawet pojazdy z UT2004), ale tych dobrych stron jakoś nie. Wygląda na to, że nie tylko mi to wygląda na kolejny Casual Friendly Arena Shooter pokroju Tribes, bo na ESR grę również zjechali.
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 22:03, Ksywiarz napisał:

"No bullshit"
Hurr Durr jesteśmy tacy hardkorowi zomg [m-I] te nowe szutery


Degrad -2 za słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, już zapomniałem jak to się kiedyś grało: non stop chaos, non stop bunnyhopping, non stop fullauto, minimum headshotów maximum eksplozji ...ja nie tęsknię za oldschool''ową bezmózgą rzeźnią w deathmatch''u, dlatego podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trailer ładny, ale jakoś mnie nie przekonał. Zainteresowani arenowymi shooterami niech
> obadają Reflex: https://www.kickstarter.com/projects/191095869/reflex

Fajne to to. Dużo lepsze od tego całego Toxikk - z każdym kolejnym materiałem o tej grze przekonuję się, że będzie to uboga kalka UT 2k4/UT III (Raptory... ekhm... Phantomy) - żeby to jeszcze miało cząstkę klimatu tych Tournamentów, ale nie... to jakiś mutant jest, żerujący tylko na oldschoolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Casual Friendly Arena Shooter pokroju Tribes"

Hue... Tribes takie łatwe. Pewnie rozwalasz każdego dyskiem w powietrzu :^D

Grając ostatnio w Quake Live, tryb Clan 5v5 stwierdziłem, że daleko mu do bezmózgiej rzeźni. Nawet w DM trzeba być ogarniętym, żeby wygrać.
Tak, obecne granie jest lepsze (meh): non stop nuda, non stop camping w krzakach, a fullauto to bardziej znak właśnie obecnych czasów, bowiem w takim Q3 karabin używany był raczej sporadycznie. Używać innych broni trzeba było umieć, a nie tylko trzymać lewy myszy ;) Ah, bronie. Arsenał różnie działających pukawek, zamiast dziesięciu odmian karabinów. To było coś...
Gra prezentuje się całkiem nieźle, ale i tak czekam głównie na nową odsłonę UT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować