Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Endless Legend - recenzja

55 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2014 o 13:41, saborcat-14 napisał:

Wielki plus dla gram.pl za akcje "Tydzień z Endless Legend".

Bardziej powinieneś dziękować Techlandowi - oni zapłacili za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 13:59, Dared00 napisał:

> Wielki plus dla gram.pl za akcje "Tydzień z Endless Legend".
Bardziej powinieneś dziękować Techlandowi - oni zapłacili za reklamę.


mądrze prawi, polać mu wódki, jeśli jest pełnoletni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dokładnie tak dobra, jak wynika z tej recenzji. Mam ją od wczesnego dostępu i bawiłem się przy niej już dziesiątki godzin. W moim mniemaniu to tytuł lepszy niż ostatnia Cywilizacja :)

[m - Gumiś]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym chociaż raz pod jakąś recenzją przeczytać komentarze dotyczące opinii graczy na temat danego produktu. Zamiast tego ZAWSZE, ale to ZAWSZE:
- w związku z oceną pojawiają się spekulacje, że portal schodzi na psy
- jeśli ocena jest wysoka - recenzent dostał w łapę, jeśli za niska - nie zaproponowano mu łapówki
- debata na temat obiektywizmu, subiektywizmu i innych pojęć, które każdy rozumie na swój sposób
- Ta gra w porównaniu do gry XYZ to gó***, lub odwrotnie.
- dyskutowanie na temat tego do czego prawo ma recenzent, a do czego nie ma.
Czasem też pojawia się komentarz jakiegoś eksperta typu "recenzent to amator, nie napisał w swoich wypocinach, że naciskając alt+H+Z1+delete nasza jednostka dostaje bonus do drapania się po tyłku i armor + 0,2315957%, a to jest super hiper ważne i zmienia rozgrywkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sławek, a fabuła? Nie napisałeś na ten temat ani słowa - mam przez to rozumieć, że nic takowego w tym tytule nie istnieje? Jest dokładnie jak w Cywilizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sławek, a fabuła? Nie napisałeś na ten temat ani słowa - mam przez to rozumieć, że nic
> takowego w tym tytule nie istnieje? Jest dokładnie jak w Cywilizacji?

Zasadniczo - tak, jak w Cywilizacji, choć w teorii każda z ras ma swój wątek fabularny, taki ciąg misji do zaliczenia, który jakąś tam historię nakreśla. Ale nie jest to pełnoprawny scenariusz z bohaterami i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2014 o 19:35, Damiand92 napisał:

Jeżeli chodzi Panu o jednego Boga, to powinno być napisane dużą literą. Panu chyba nie
wypada. Miłej gry!


nie wiadomo o którego mu chodzi, przecież nie napisał. I może nie szanuje go na tyle, żeby go pisać wielką literą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie poradnika dołączonego do edycji premium. Dlaczego nie ma w nim opisanych wszystkich ras dostępnych w grze? Spędziłem w grze 10 godzin już grałem dzikołazami, po przeczytaniu zawartości poradnika wiedziałem mniejwięcej jak nimi sterować. Zaczołem grać Drakkenami i jakoś sobie nie radzę. Zadania u nich są jakieś dziwne. Bardzo wolno się poruszają. Mój bohater wogóle nie ma skrzydeł (dziwne smok co nie umie latać).
Jeśli moje zapytanie wylądowało w niewłaściwym miejscu to może byłoby lepiej stworzyć temat
Endless Legend - Temat ogólny na forum.
ps. gry-online też tej rasy nie opisują, tak jakby cały poradnik przepisali z zawartości sklepowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Wielka szkoda, gdyby było inaczej to już bym kupował. Niestety z doświadczenia wiem, że gry bez tego elementu są dla mnie mało zjadliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 21:49, Endriu napisał:

Ja mam pytanie odnośnie poradnika dołączonego do edycji premium. Dlaczego nie ma w nim
opisanych wszystkich ras dostępnych w grze?


To dlatego, że te niektóre rasy zostały dodane tuż przed premierą, jak Drakkeni właśnie albo w dniu premiery, jak Kultyści. Poradniki musiały być gotowe wcześniej, stąd te braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu dziwi ocena? Gra jest bardzo dobra z tego co widzialem, ale sam gatunek nie jest dla kazdego. To nie mainstream. Gra jest oceniana pod katem gatunku, a jako reprezentant jego jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 19:35, Damiand92 napisał:

Jeżeli chodzi Panu o jednego Boga, to powinno być napisane dużą literą. Panu chyba nie
wypada. Miłej gry!


Ateistom to dynda, czy z malej, czy z duzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 10:04, IC81 napisał:

Gra wydana w wersji premierowej 19 września i już po dniu możliwego grania autor wystawia
ocenę pół punktu niższą niż maksymalna możliwa. Uwielbiamy recenzje na gram.pl


Cytat z recenzji powinien rozwiać Twoje wątpliwości :) - "Przed napisaniem recenzji zdążyłem przejść grę prawie trzy razy i zacząć ją o parę razy więcej różnymi frakcjami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować