Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda Śródziemie: Cień Mordoru na PC - ponad 30 minut gameplayu

29 postów w tym temacie

Ja, od ok. czterech lat używam pada od X360 pod PC i dzielę sobie gry na te, w które lepiej grać na klawiaturze i myszce ( FPP i RTS ) oraz na te, w które lepiej grać na padzie ( AC, Batmany, itp. ) i nie mam z tym problemu, nawet w Skyrima fajnie się gra na padzie ale tu lepiej grać w sposób tradycyjny.

W kwestii samej gry: wygląda ok ale też mam mieszane uczucia co do niej, przede wszystkim widać tu sporą monotonię, zarówno pod względem lokacji jak i przeciwników, oby w pełnej grze było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałbym... gdyby mi procek pozwolił :( i5 2430M już nie wystarczy, pewnie nawet na minimalnych nie ruszy ;( Szkoda, bo filmik wygląda bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna kalka AC, nawet animacje wydają mi się zapożyczone z tamtej serii. Nie zdziwię się jeśli i tutaj po samouczku poruszania po Mordorze obudzimy się w animusie jako Desmond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chodziło mi o to, ze można usiąść na kanapie wziąć piwko i pograć a nie garbić się przy
> myszce i klawie. Ale dziękuję za ciekawą polemikę :D

Można też rozsiąść się w wygodnym fotelu, postawić piwko na biurku i grać komfortowo na myszy i klawie wcale się przy tym nie garbiąc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to całkiem interesująco. Tzn nie ma jakiegoś efektu WOW ale może to być całkiem miła gierka.
Zapewne zakupię jak już wyjdą wszystkie DLC i pojawi się edycja GotY : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować