Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z FIFA 15: nowości w grze

9 postów w tym temacie

Jak już robicie taką akcję, która ma wyglądać jak normalny artykuł to należałoby zrobić coś więcej niż kalkę z materiałów promocyjnych EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 09:05, Polo1981 napisał:

Jak już robicie taką akcję, która ma wyglądać jak normalny artykuł to należałoby zrobić
coś więcej niż kalkę z materiałów promocyjnych EA.

EA zapłaciło, dało tekst i pewnie nie zmieniony miał trafić na stronę gram.pl. Jak ktoś robi reklamę telewizyjną i jest ona puszczana w TVP, to telewizja ją zmienia by pasowała do jej kanału? no raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Więc na głównej powinna być informacja "REKLAMA"

Tekst promocyjny jak zawsze oznaczony jest stosowną informacją: "Weekend z FIFA 15 to wspólna akcja promocyjna firm EA Polska i gram.pl"

> Wyszło demo...możnaby pokusić się o kilka własnych wniosków

Wrażenia z dema publikowaliśmy tutaj, w ramach własnej działalności redakcyjnej, nie artykułu sponsorowanego: http://www.gram.pl/artykul/2014/09/10/fifa-15-wrazenia-z-dema.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2014 o 10:49, pepsi napisał:

Tekst promocyjny jak zawsze oznaczony jest stosowną informacją: "Weekend z FIFA 15 to
wspólna akcja promocyjna firm EA Polska i gram.pl"

Dnia 22.09.2014 o 10:49, pepsi napisał:

Wrażenia z dema publikowaliśmy tutaj, w ramach własnej działalności redakcyjnej, nie
artykułu sponsorowanego: http://www.gram.pl/artykul/2014/09/10/fifa-15-wrazenia-z-dema.shtml


Dobra, zwracam honor:) i czekam na obszerną recenzję po premierze

[m-r] Proszę ciąć cytaty. Cytat cytatu to już przesada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę ten dwuminutowy gameplay trailer i wiecie co?

Wcale nie widzę tu nic nowego ani nadzwyczajnego - po raz pierwszy widzę dobrze zrobiony trailer FIFA. Większość animacji, cieszynek itp. ze starych odsłon, ale wszystko wygląda wyjątkowo świeżo tylko przez dobrze zrobiony trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy raz widzę ten dwuminutowy gameplay trailer i wiecie co?

Po dniu obcowania z FIFA 15 na PS4 stwierdzić mogę coś co jest powszechnie znaną prawdą -rewolucji oczywiście nie ma. Jest mnóstwo małych usprawnień..wyeliminowane cześć wkurzających bugów ale też liczne rzeczy, których nie poprawiono w tej odsłonie.
To wszystko sprawia, że po kilu godiznach trochę zapomina się, że gramy w nową grę ..bardziej jakby wypuścili dużego patcha (co dla mnie nie jest wadą bo gra tym sposobem dąży do coraz lepszej).
Nie zabrakło jednak powaznych błędów już na starcie - nie jestem w stanie ustalić składu ławki rezerwowych - zawsze trafiają tam zawodnicy zupełnie losowi w stosunku do składu jaki wybrałem (tryb sezonów), co bardzo utrudnia życie online.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować