Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard anulował projekt Titan

47 postów w tym temacie

I tak oto umiera moja ostatnia nadzieja na ambitne mmorpg i nowego "króla". To co nam teraz zostało? Czekać na więcej kiczowatych f2p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal pokładam nadzieję w indykach. Te cały czas eksperymentują i wprowadzają różne nowości. Nawet jeśli nie zostaną multimilionowymi kolosami (większość i tak będzie niewypałami, które szybko znikną), to wydaje mi się, że w końcu dla każdego gracza znajdzie się jakaś nisza. Od 2 lat cieszę się grą w Salem, a ostatnio zaczęło powstawać jeszcze więcej projektów, więc się nie martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem w innym wątku, widząc dochody z Hearthstone mogli stwierdzić, że lepiej zrobić kolejne f2p. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę jak w ostatnich latach ten segment gier się rozrósł. Szkoda tylko, że pewnie to oznacza, iż szanse na takiego Warcrafta 4 są bliskie zeru, a z dużych gier w najbliższym czasie poza dodatkiem do SC2 i kolejnym do WoW nic innego raczej nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 14:03, Arcling napisał:

a z dużych gier w najbliższym czasie poza dodatkiem do SC2 i kolejnym
do WoW nic innego raczej nie zobaczymy.

Dodatek do Diablo jeszcze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Płakał nie będę, bo nie lubię MMO ani innych multiplayerów. Szkoda tylko czasu jaki zmarnowali ludzie na pracę nad tym projektem. Pewnie to inna ekipa się tym zajmowała, ale gdyby nie było w ogóle Titana na tapecie, to Diablo 3 może by bardziej dopracowane i nie tak wiejące nudą (gdzie mu tam do Diablo 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Według prezesa Blizzarda do ukończenia gry zabrakło zarówno pasji, jak i przyjemności z jej tworzenia."
Po przetestowaniu startera Diablo III nie śmiem wątpić w deficyt powyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzenie podobnego kolosa już im się nie uda. Teraz jak słusznie przewidują niektórzy Blizzard odkrył potencjał dojenia w grach F2P - obie zupełnie mnie nie interesują a w planach mają pewnie kolejne. Tak kolos zaczyna się rozmieniać na drobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jest smutno, bo czekałem na coś nowego w mmo, a tylko Blizz mogł to zrobić. Wow po prostu się znudził, grałem do wotlk, nawet ostatnio dostałem jakiś darmowy miesiąc od blizza cobym wrócił i nawet zagrałem, ale po 2 dniach grania stwierdziłem - dalej to samo, tylko postacie się ruszają przy dawaniu questów, a bosy inaczej wyglądają. Wow traci graczy, bo ileż można grać w tą samą gre? 5 lat to i tak za dużo, a na rynku wow jest chyba 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 15:36, Tarasada napisał:

Hmm pewnie mają rozplanowane dodatki do D3 i WoW, oraz może pracują nad WoW 2? Ciekawi
mnie to czym sie teraz zajmą, albo może Warcraft 4?


Z tego co wyczytałem jakiś czas temu na mmo-champion to Blizzard już pracuje nad kolejnym dodatkiem do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 15:40, Rizzan napisał:

Z tego co wyczytałem jakiś czas temu na mmo-champion to Blizzard już pracuje nad kolejnym
dodatkiem do WoWa.

No i z tego co wiem to ten dodatek po Warlords of Draenor miał być ostatnim, później mieli zająć się Project Titan ale pewnie wydadzą jeszcze kilka dodatków albo zrobią WoW''a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się, trudno. Czasem i tak bywa. Teraz możemy tylko czekać, aż Blizzard uraczy nas tym, co do tej pory stworzył ten zespół, bo ja osobiście lubię takie ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 16:13, Tarasada napisał:

No i z tego co wiem to ten dodatek po Warlords of Draenor miał być ostatnim, później
mieli zająć się Project Titan ale pewnie wydadzą jeszcze kilka dodatków albo zrobią WoW''a
2.


To masz jakieś dziwne informacje. Blizzard powiedział że będą robić dodatki tak długo, jak będzie na nie popyt. W tej chwili kończą WoDa, robią już zony do kolejnego dodatku i mają koncepty na 6 następnych...

Projektu szkoda, ale jeśli miał wyjść syf, to lepiej zeby nie wychodził wcale. Mogliby chociaż pokazać parę artworków, może jakieś screenshoty, tak na osłodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, co jak co ale kolejne nieprzemyslane i sztampowe MMO nam nie potrzebne.
Sek w tym ze jak nie titan to beda kombinowac z czyms innym. WoW zyc wiecznie nie bedzie, czy druga czesc by przeszla u graczy tez nie jestem pewny. Napewno maja cos w zanadrzu, ale co, to my biedne szaraczki dowiemy sie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 16:22, Reffan napisał:

To masz jakieś dziwne informacje. Blizzard powiedział że będą robić dodatki tak długo,
jak będzie na nie popyt. W tej chwili kończą WoDa, robią już zony do kolejnego dodatku
i mają koncepty na 6 następnych...

Czyli kolejny dowód na to że ludziom w internecie nie można do końca ufać, bo na każdym forum czytałem że ma być cap do 110 lvla czyli wychodziłoby że WoD to cap do 100 lvla, a kolejny do 110 i koniec ale jak będą wychodziły dodatki to git, sam liczę że WoD przyciągnie znów 10+ mln ludzi :).

Dnia 24.09.2014 o 16:22, Reffan napisał:

Projektu szkoda, ale jeśli miał wyjść syf, to lepiej zeby nie wychodził wcale. Mogliby
chociaż pokazać parę artworków, może jakieś screenshoty, tak na osłodę.

Tu się zgadzam, gdyby Blizz się stoczył wypuszczając (nie)skończonego gniota wtedy straciłbym już nadzieję dla gier wideo i tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować