Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 dostępne za darmo przez tydzień

18 postów w tym temacie

Trzeba rozruszać martwą grę ? Czas ery - płacenia i tak dużych jednorazowych pieniędzy to przeżytek. No i brak lokalizacji, która jednak wcześniej była ? Chyba, że coś się zmieniło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 20:02, vegost napisał:

Trzeba rozruszać martwą grę ?

GW2 daleko do bycia martwej póki co.

Dnia 24.09.2014 o 20:02, vegost napisał:

No i brak lokalizacji, która jednak wcześniej była ? Chyba, że coś się zmieniło ?

GW2 nigdy nie miało polskiej lokalizacji. Po polsku było tylko GW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem ją kupić ale bałem się ze mój lapek nie pociągnie jej na high dzisiaj miałem okazje przetestować i na full detalach przy 1080p w w tak zwanym młynie na ekranie jest 24-26 fps wiec nie najgorzej a tak gdy jest spokój to 45-50 i fajna gra nawet bardzo ale kurde już zapomniałem jak ja bardzo nie lubie grac na kompie i muszę odpuścić ten tytuł a szkoda... wracam do PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 19:29, Rick napisał:

Ściągało się pół dnia. Tylko po to, żebym teraz stał godzinę przed zamkniętymi drzwiami
w tutorialu...

Może jakieś szczegóły? Screen? Rasa? Może by coś się doradziło na problem, ale nie kojarzę, bo mało szczegółów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, np założy konto GW2 tylko tydzień do grania jak być postać 20 lub 30 lvl , a potem np Bardzo podobało się gra to trzeba kupić za grę tylko one daje kod wtedy będzie mógł dalej 30 lvl do więcej? Czy są taki możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 22:31, Nitro2050 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, np założy konto GW2 tylko tydzień do grania jak być postać
20 lub 30 lvl , a potem np Bardzo podobało się gra to trzeba kupić za grę tylko one daje
kod wtedy będzie mógł dalej 30 lvl do więcej? Czy są taki możliwości?


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie, ale powiem: po kupieniu pełnej wersji GW2 możesz aktywować kod na koncie założonym dla triala i rozwijać dalej postaci, które wylevelowałeś w czasie triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nornowie. W queście "The Great Hunt", w prologu. Musisz przejśc przez wielkie drzwi. Nie otwierają się od 5 godzin :P Nawet udało mi sie wskoczyć na te schody omijając bramę, ale na górze okazało się że Eire (czy jak jej tam) utknęła w lodzie... Zgłosiłem to do supportu. W międzyczasie stworzyłem inną postać, no i tam już obyło się bez problemów.

Nitro2050 Staraj się pisać poprawnie. Popracuj zwłaszcza nad składnią i stylem, bo cięzko zrozumiec twoje posty. ;) A zależy na tym i Tobie i nasm, żebyśmy się nazwzajem rozumieli, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować