Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszyscy zawodnicy na środek boiska! - bug w pecetowej wersji FIFA 15

19 postów w tym temacie

Prawdę mówiąc, przy odpowiednim podrasowaniu tego rozwiązania, można by stworzyć odrębny, dość żartobliwy tryb gry w piłkę nożną: free for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bug może być częścią antypirackich zabezpieczeń" śmiać mi się już chce na to EA to jest zwykle spartaczona gra cracka żadnego nie ma także nie jest to zabezpieczenie gry po prostu spartolili grę i tyle a wy jeszcze gadacie głupoty o zabezpieczeniach cała firma sobie siedzi na fotelach i liczy kasę a wy dajecie się im tak oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 18:34, PrototypX12 napisał:

"Bug może być częścią antypirackich zabezpieczeń" śmiać mi się już chce na to EA to jest
zwykle spartaczona gra cracka żadnego nie ma także nie jest to zabezpieczenie gry po
prostu spartolili grę i tyle a wy jeszcze gadacie głupoty o zabezpieczeniach cała firma
sobie siedzi na fotelach i liczy kasę a wy dajecie się im tak oszukiwać


To było jedno zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To było jedno zdanie?
Nie wydaje mi się iż twoja odpowiedź tyczyła się artykułu.
Upominać powinno się na wiadomościach prywatnych tak jest takie coś jeżeli ci się coś nie podoba względem mnie tu się rozmawia o artykule więc ja kończę temat tobie radzę również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 18:34, PrototypX12 napisał:

"Bug może być częścią antypirackich zabezpieczeń" śmiać mi się już chce na to EA to jest
zwykle spartaczona gra cracka żadnego nie ma także nie jest to zabezpieczenie gry po
prostu spartolili grę i tyle a wy jeszcze gadacie głupoty o zabezpieczeniach cała firma
sobie siedzi na fotelach i liczy kasę a wy dajecie się im tak oszukiwać


BAN

Crackowanie gry to piractwo, piractwo jest zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie wiem czy czasem mu nie chodziło o to, że jeszcze nie pojawiło się jakiekolwiek info na temat scrackownia samej gry. Niekiedy piraci sami się chwalą na Twitterze, że gra została rozkodowana (przykład ACII, gdzie serwisy internetowe same cytowały tekst o "wyzwaniu, któremu sprostali"), więc nie musi to oznaczać tego, że ktoś ściągnął samą grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 19:24, Muradin_07 napisał:

Wiesz, ja nie wiem czy czasem mu nie chodziło o to, że jeszcze nie pojawiło się jakiekolwiek
info na temat scrackownia samej gry. Niekiedy piraci sami się chwalą na Twitterze, że
gra została rozkodowana (przykład ACII, gdzie serwisy internetowe same cytowały tekst
o "wyzwaniu, któremu sprostali"), więc nie musi to oznaczać tego, że ktoś ściągnął samą
grę ;)


Macie rację, ban ściągnięty. Na usprawiedliwienie dodam, że po prostu inaczej "dodałem" sobie przecinki;/ Na prawdę niby mały znak [,], a wiele może zmienić...

EDIT:

Oczywiście za całą sytuacje bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewni jesteście, że nie stworzyli cracka?? U nich to crack mógł wyjść zanim gra wyszła haha :D
Alexei_Kaumanavardze nie bądź taki szybki haha ;) no beka :D
Wracając do tego buga to może nie finalna wersja?? Może beta? Może to coś co miało wyjść na kilka godzin zabawy tylko dla abonentów?? Filmik ma 20 sekund może to jednorazowa sytuacja albo skarżą się piraci?? (Tam są tacy ''mądrzy'', że już pisali o Simsach do supportu mając pirata :D) Jest więcej filmików?? Dłuższych może?? Myśle, że jednak nam będzie działać normalnie, no ale czekamy do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, ja nie wiem czy czasem mu nie chodziło o to, że jeszcze nie pojawiło się jakiekolwiek
> info na temat scrackownia samej gry. Niekiedy piraci sami się chwalą na Twitterze, że
> gra została rozkodowana (przykład ACII, gdzie serwisy internetowe same cytowały tekst
> o "wyzwaniu, któremu sprostali"), więc nie musi to oznaczać tego, że ktoś ściągnął samą
> grę ;)
No właśnie dziękuje za obronę ja niczego nie ściągałem ja tylko miałem na myśli to, że nic nie piszą o tym a zawsze jest tak że się chwalą tym rozkodowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować