Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Warlords of Draenor - wymagania sprzętowe ujawnione

5 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Już tradycyjnie wraz z nadejściem dużego dodatku do World of Warcraft należy liczyć się z nieco wyższymi wymaganiami sprzętowymi. Jak nowinki graficzne wpłyną na sprzętożerność w przypadku Warlords of Draenor?

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft: Warlords of Draenor - wymagania sprzętowe ujawnione" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie znacznie podskoczyły ale nie dziwię się, genialny design lokacji w Draenorze, poprawione animacje, mimika i wygląd postaci. Czekam aż 13 listopada (albo szybciej) zapuka do mnie kurier z przesyłką ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to "Na ewentualne dostosowanie swoich blaszaków do wymagań nowego dodatku do MMO Blizzarda" jest trochę mniej czasu, bo jak zwykle na parę tygodni przed premierą dodatku wyjdzie patch który nowe bajery graficzne wprowadzi dla wszystkich ( oczywiście poza samym Dreanorem), a mianowicie nowe modele postaci, które to znacznie wpłyną na wydajność. Już drżę na myśl o rajdach, czy też o stolicach xD

Ps Jak zwykle z zalecanych nie przechodzi mi jedynie procek, ale i tak dam jakoś radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 18:11, Tarasada napisał:

Wymagania nie znacznie podskoczyły ale nie dziwię się, genialny design lokacji w Draenorze,
poprawione animacje, mimika i wygląd postaci. Czekam aż 13 listopada (albo szybciej)
zapuka do mnie kurier z przesyłką ;p.

Ale najlepsze w tym wszystkim to minimalne karty graficzne:
Nvidia 8800 GT
AMD HD 4850
Intel HD 3000??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? Jeżeli współpracowali z Intelem przy produkcji gry, to jak najbardziej taka karta może tę grę uciągnąć. Poza tym, przeceniasz moc 8800 (zwykłych) i 4850 względem integr Intela. To nie czasy, gdy nie dało się w nic na nich pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować