Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation TV: data premiery, cena, lista kompatybilnych gier

14 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło, kiedy PS TV zadebiutuje w Europie i na jakie koszty muszą przygotować się gracze, którzy chcą zdalnie uruchamiać gry z PS4 lub zagrać w tytuły z PS Vita, PSP bądź PS one classics na dużym ekranie.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation TV: data premiery, cena, lista kompatybilnych gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 19:40, 1t4chi napisał:

> Jak dadzą kiedyś na to Uncharted Golden Abyss to rozważę zakup.
Przecież to vita w pudełku do telewizora o ile się nie mylę.

No tak, ale bez paneli dotykowych. Tak więc gry, które aktywnie korzystają z obu (na przykład Uncharted) po prostu nie zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 20:10, Dared00 napisał:

> Wyłudzanie kasy czas zacząć !
Uh... co? Kto ma wyłudzać? Od kogo? Za co?

Wiadomym jest, że Sony powinno to rozdawać za darmo, każdy, który otrzymał PSVTV powinien dostać co najmniej 100 lat Plusa za darmo i na dodatek paczkę żelek.

Kto to widział, by jakaś firma oferowała jakiś produkt/usługę za pieniądze. Niepojęte i zarazem bardzo niepokojące zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej wyglądałyby wasze komentarze, gdyby takie coś zaoferował Microsoft ;) Ale przyzwyczaiłem się już do tego, że wasza opinia zmienia w zależności od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zbędny bajer który naraża Sony na koszta które mogą sie tak szybko nie zwrócić o ile w ogóle. Samą Vitę da się chyba podłączyć do TV ale tą wersję developerską która kosztuję 2k $ z tego co kojarzę ;(.

karolck93 Czyli jakby wyglądały? Sądzisz że wypowiadający się w tym temacie to fanboye Microsoftu i plują jadem na Sony a gdyby Microsoft coś takiego wypuścił to by to tolerowali? Jeśli masz mnie za fanboya Microsoftu (tak wychodzi z Twojej wypowiedzi) to wytłumacz mi czemu na półce stoi PS 4 a ne X1? P.S. Nie bierz tego za atak na Ciebie ale trochę bzdurnie napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszłość VitaTV zależy w dużej mierze od Sony. Choć powinni postawić tylko na DS4, a gesty z panelu dotykowego przenieść na ten z Dualshocka (przy zakupie gier powinno być zaznaczone, że gra wykorzystuje gesty).
O ile będzie to wszystko działać na prostych zasadach - kupujesz i grasz - to powinien być sukces. No i odbiorców gier na Vitę przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 00:32, karolck93 napisał:

Inaczej wyglądałyby wasze komentarze, gdyby takie coś zaoferował Microsoft ;)

Gdyby takie coś zaoferował Microsoft, to najpierw bym się zastanawiał, skąd by wzięli na to gry skoro nie mają konsoli przenośnej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarasada, chodziło mi właśnie o falę hejtu, jak zaznaczył Arek123456789. Ja nic nie mam do żadnej z firm, sam mam w domu PS3 i x360, ale zawsze dziwiło mnie to, jak MS jest za wszystko krytykowany, nie ważne co zrobi, a jak coś podobnego wyszłoby od Sony, to ludzie napiszą, że lepiej mieć, niż nie mieć :)
Osobiście mam wyrąbane na to urządzenie, kupić i tak bym go nie kupił, przeczytałem tylko jako ciekawostkę i z ciekawości zajrzałem w komentarze. Dla mnie mogłoby go nie być, ale jak jest, to nie widzę probemu. Z resztą w żadnym wypadku nie uderzałem do Ciebie, napisałem tylko tak ogólnie, nie wiem dlaczego tak to odebrałeś.

Dnia 25.09.2014 o 10:35, Dared00 napisał:

Gdyby takie coś zaoferował Microsoft, to najpierw bym się zastanawiał, skąd by wzięli
na to gry skoro nie mają konsoli przenośnej ;D

Co fakt, to fakt ;) Chodziło mi raczej o cokolwiek dodawanego do konsoli, co jest zbędnym bajerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować