Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kampania Call of Duty: Advanced Warfare dłuższa niż w poprzednich częściach. Zobacz nowy trailer

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Gry z serii Call of Duty nie słyną z nadzwyczajnej długości kampanii. Sledgehammer Games do trybu dla jednego gracza zdaje się mieć inne podejście niż Infinity Ward i Treyarch.

Przeczytaj cały tekst "Kampania Call of Duty: Advanced Warfare dłuższa niż w poprzednich częściach. Zobacz nowy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda... ciekawie. Nie powiedziałem tego nigdy w stosunku do jakiekolwiek części Call of Duty, która wyszła po Modern Warfare z 2007 roku. No zaintrygowali mnie, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dotąd czyli z 4 lata COD był dla mnie jak gry na Nintendo czyli zero zainteresowania tak teraz Call of Duty kupuję w dniu premiery. Naprawdę zapowiada się dobra gra (choć CODy zawsze mają spoko singla ale multi ... wolę Battlefielda tyle w temacie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, która osoba, która pisze o tym, że CoD trwa 4 godziny, w rzeczywistości go w takim czasie skończyła.

Tak, piję do tych wyżej komentujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 17:01, Henrar napisał:

Ciekaw jestem, która osoba, która pisze o tym, że CoD trwa 4 godziny, w rzeczywistości
go w takim czasie skończyła.

Tak, piję do tych wyżej komentujących.


Pewnie żaden, skoro większość jest na minimum 7 godzin.
http://www.howlongtobeat.com/search.php?t=games&s=call+of+duty

Całe szczęście, że nikt nie napisał o 2 godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szerze że filmik robi ogromne wrażenie, jednak wolę grac w singla niż w multi , nie jestem aż tak dobry w multiku, ale np: pograł bym w tryb co-op. Niestety Cod od pewnego momentu uderza w graczy multiplayer-owych - szkoda. Mimo tego zastanawiam się nad zakupem, ale na pewno nie na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pewnie żaden, skoro większość jest na minimum 7 godzin.
> > http://www.howlongtobeat.com/search.php?t=games&s=call+of+duty
> >
>
> Ja spędziłem przed konsolą dosłownie jeden wieczór i skończyłem MW3 na poziomie normal
> w 4h i 22min.
>
>
> edit.
> I to za pierwszym razem :p

To nie graj jak 5ciolatek i wyłącz auto namierzanie oraz zwiększ poziom trudności to gwarantuje Ci, że pograsz dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować