Zaloguj się, aby obserwować  
waxgun

Pre-Order i Sklep

6 postów w tym temacie

Witam

Mam problem

Na sklepie Gry-Online jest dostępna gra Borderlands The Pre-sequel w pre-orderze.
Gdy wchodzę na tą grę w edycji pudełkowej jest napisane że gra będzie dostępna za najmniej tydzień.
Natomiast gdy jestem na stronie tej gry w wersji elektronicznej jest napisane dostawa gratis, wysyłka natychmiastowa. I tu moje pytanie: czy gdy zakupie tą grę w wersji elektronicznej to otrzymam kod na Steam ale nie będę mógł zainstalować tej gry, czy otrzymam kod do tej gry po premierze tak jak w wersji pudełkowej ?

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz sam klucz to rejestrujesz go na steam i gre pobierasz ze steam. Jeśli kupujesz wersję pudełkową to też masz klucz, który wpisujesz na steam ale możesz grę zainstalować z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:43, Isildur napisał:

Jak kupujesz sam klucz to rejestrujesz go na steam i gre pobierasz ze steam. Jeśli kupujesz
wersję pudełkową to też masz klucz, który wpisujesz na steam ale możesz grę zainstalować
z płyty.

Ale nie o to chodzi. Czy jak kupie ten pre-order na sklepie Gry-online to od razu otrzymam kod i będzie tak jak z pre-orderami na Steam że grę mam w bibliotece ale nie mogę jej zainstalować, czy otrzymam kod na e-maila po premierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:47, waxgun napisał:

Ale nie o to chodzi. Czy jak kupie ten pre-order na sklepie Gry-online to od razu otrzymam
kod i będzie tak jak z pre-orderami na Steam że grę mam w bibliotece ale nie mogę jej
zainstalować, czy otrzymam kod na e-maila po premierze ?


Tego nie wiem, musisz zapytać kogoś z tamtego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 17:00, Isildur napisał:

> Ale nie o to chodzi. Czy jak kupie ten pre-order na sklepie Gry-online to od razu
otrzymam
> kod i będzie tak jak z pre-orderami na Steam że grę mam w bibliotece ale nie mogę
jej
> zainstalować, czy otrzymam kod na e-maila po premierze ?

Tego nie wiem, musisz zapytać kogoś z tamtego sklepu.

Ok dzięki za fatygę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować