Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śródziemie: Cień Mordoru - wszystko, co powinniście wiedzieć o grze

27 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2014 o 16:25, lis_23 napisał:

U mnie jest średnio 60 kl/s,


Czyli, wbrew temu, co twierdzi System Requirements Lab, teoretycznie powinno pójść na minimalnych na i5 2430M, 8GB RAM i GTX 560M... Teoretycznie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu gry jest test wydajności i wychodzi mi średnio 60 kl/s, co ciekawe, taki sam wynik mam z teksturami na wysokich i na ultra, co może świadczyć o tym, że albo ich jeszcze nie ma, albo nie wpływają one na wydajność gry, a raczej na ilość kl/s.
Szkoda, że nie mogę pograć, gdyż mam nockę w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 16:42, lis_23 napisał:

Szkoda, że nie mogę pograć, gdyż mam nockę w pracy ;)


Luzik, podrzuć tylko login i hasło do Steama, to sobie przetestuję ;)

A poważniej, mam trochę obawy, bo gierkę chętnie bym kupił, ale niestety, SRL twierdzi, że mój procek nie udźwignie (do minimum podają i5 750) i boję się, że wywalę pieniądze na bardzo ciekawy pokaz slajdów w niskiej rozdzielczości. Nic to, Baśka, trzeba będzie poczekać, aż wyjdzie jakaś tańsza wersja (GotY cy cuś) i wtedy brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo System Requirements Lab nie jest żadnym wyznacznikiem tego, jak gra będzie działała na danym sprzęcie.

Spodziewam się, że nawet osoby z dobrym i3 pograją spokojnie w przyzwoitych detalach i rozdzielczości. Jak ktoś śledzi Neogafa, to niech sobie zajrzy do tematu związanego z działaniem gry na pecetach. Wniosek? Nie jest źle.

Wymagania sprzętowe zawsze trzeba brać z przymrużeniem oka, a nie ślepo w nie wierzyć. W większości to zwykła marketingowa papka, a prawdziwą miarą są opinie graczy i ewentualne recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 19:12, B3rCik napisał:

Bo System Requirements Lab nie jest żadnym wyznacznikiem tego, jak gra będzie działała
na danym sprzęcie.


Z tym bywa różnie, bo np. w przypadku Black Flag IV twierdzili, że gra będzie śmigać, tymczasem musiałem wybierać między płynnością (23-25 klatek, czyli naprawdę bez szału) a ładnym wyglądem. O wysokich ustawieniach mogłem co najwyżej pomarzyć, dlatego teraz mam pewne obawy co do procka. Może stanowić trochę wąskie gardło, co w połączeniu z nie najmłodszą już kartą, jaką jest 560M, może skutecznie utrudnić zabawę.

I nie lubię, jak tyle dobrych gier wychodzi jednocześnie, bo teraz mam zagwozdkę, czy brać SoM, czekać miesiąc na nową Civkę, czy raczej zafundować sobie Lords of the Fallen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ewidentnych przypadkach skopanej optymalizacji (jak w Black Flag) nie mówię - to inna para kaloszy i z tym się nic nie zrobi ;)

Mam lapka z wcale nie najlepszym procesorem, 8GB pamięci RAM i kartą HD8850M i jakoś daje radę, nawet pomimo faktu, że według tego, co większość twórców wypisuje, nie powinno się nawet uruchomić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować