Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SEGA zapowiada Total War: Atilla. Są szczegóły, screeny i trailer

23 postów w tym temacie

Przypomina mi to większy dodatek do Rome''a 2, oby tylko AI było w lepszej formie niż we wspomnianym Romie no i nie miało tylu bugów, oraz nie trzeba było czekać na mody poprawiające optymalizację bo w Rome'a bez fanowskich i oficjalnych patchy to nie da się grac nawet na Titanach w SLI :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I jak nie było dobrej gry o XVII wieku od czasów Kozaków tak dalej nie ma ;/
Nie było? A co z Empire Total War? Przecież ten tytuł był (i dalej jest) świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rome 2 wciąż boryka się z problemami technicznymi, a niedługo premiera kolejnego Total War. Zachęcam grającą brać, do nie kupowania tej gry. Niech się twórcy nauczą, że trzeba solidnie wykonywać swoją pracę, byśmy chcieli kupować jej efekty.

Poza tym, czy marka Total War, to gry, których potrzebujemy niemal co roku? Ja do dzisiaj świetnie się bawię przy zmodowanym Shogun 2. Ciekawe w ogóle jaki procent graczy przeszło kampanię do końca? Crative Assembly ma gdzieś czy ktoś gra w ich gry - byleby ktoś je kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 13:50, Sadhu napisał:

Poza tym, czy marka Total War, to gry, których potrzebujemy niemal co roku?


Od początku jakaś wychodziła co roku. Zwykle w systemie gra - dodatek. Tylko raz była roczna przerwa - pomiędzy MTW2: Kingdoms a Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od początku jakaś wychodziła co roku. Zwykle w systemie gra - dodatek. Tylko raz była
> roczna przerwa - pomiędzy MTW2: Kingdoms a Empire.

I tu się mylisz, wychodziły dodatki, gry zazwyczaj co dwa lata. Tyle, że dodatki wcześniej oznaczały nową mapę i generalnie były osobnymi pod-grami, a nie odblokowaną zawartością podstawki. Z Rome II rzeczywiście przegięli pałę, bo ilość problemów po premierze wskazywała na to, że to wersja do testów, a nie na półki.

CA lubi trzepać kasę ostatnio. Dzisiaj kupiłem w promocji za 60 centów dodatek Blood&Gore. Aktualizacja była wielkości 98kb. Kilobajtów.

Ale Atyllę chętnie bym zobaczył. Fajnie, że nie trzymają się ciągle jednego tematu i próbują osadzić nowe terytoria i okresy czasowe, chociaż Empire II też bym poprzytulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie było? A co z Empire Total War? Przecież ten tytuł był (i dalej jest) świetny.

Empire obejmował XVIII wiek nie XVII, o tym okresie jest bardzo mało gier strategicznych właściwie też kojarzę tylko Kozaków (nie liczę serii EU, bo to zupełnie inna bajka). Okres Potopu czy Wojny 30 letniej jest komletnie pomijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie było? A co z Empire Total War? Przecież ten tytuł był (i dalej jest) świetny.
>
>
> Empire obejmował XVIII wiek nie XVII, o tym okresie jest bardzo mało gier strategicznych
> właściwie też kojarzę tylko Kozaków (nie liczę serii EU, bo to zupełnie inna bajka).
> Okres Potopu czy Wojny 30 letniej jest komletnie pomijany.
Okres XVII wieku byłby świetny dla Total War, nie tylko ze względów patriotycznych, że Rzeczypospolita Dwojga Narodów była wtedy olbrzymim i silnym krajem. Najlepszym okresem dla gry byłby początek XVII wieku, sprzed potopu czy buntu Kozaków, gdzie Kozacy byliby późniejszą hordą lub buntującymi się miastami w formie eventu. Podobnie wtedy istniało jeszcze HRE, zanim nie zniszczyli je Szwedzi, tak samo właśnie silni Szwedzi byliby mając plusy do jakości wojsk. Silna Hiszpania, Francja, Anglia, Austria, Turcja, powoli wschodząca Rosja. Można by z tego naprawdę fajną grę zrobić, szkoda mi jako fan Total War, jak i jako Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś dziwne przeczucie, że może być jak z Napoleonem, po którego wyjściu ludzie mówili, że Empire był jego beta wersją :D

Ale oby tym razem im się udało. Jako tako Barbarian Invasion mi się podobał, szczególnie gra Cesarstwem Zachodnim i chciałbym, by dotrzymali słowa jeśli chodzi o utrudnienie gry jako obrońca Rzymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co piszą osoby wyżej i jestem zdumiony. Piszecie o wielkich problemach Rome 2 Total War, a nie potraficie nawet wymienić jednej konkretnej rzeczy popartej jakimś małym dowodem. Widzę że wielu znawców ostatnio na forum, którzy tylko klepią jeziorem bez powodu i dowodów. Inni natomiast mylą dewelopera z wydawcą.
========================
Atilla? Jasne czemu nie. Przed wielkimi zapowiedziami mówiłem że może być jeden wielki expansion pack do Rome 2 i się nie myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 17:59, sylwasss napisał:

Tak czytam co piszą osoby wyżej i jestem zdumiony. Piszecie o wielkich problemach Rome
2 Total War, a nie potraficie nawet wymienić jednej konkretnej rzeczy popartej jakimś
małym dowodem.


Przepraszam, ale pozwolę sobie się nie zgodzić. O problemach z TW:R2 pisze wiele osób, na oficjalnym forum, na forum Steam i wielu, wielu innych. Ale mniejsza o to. Bardziej istotną kwestią jest pytanie, czy naprawdę oczekujesz tego, że w temacie o grze A, ludzie będą podawali dowody (screeny, filmiki itp) na błędy w grze B? Serio? Pisząc "mam nadzieję, że będzie mniej błędów, niż w poprzedniczce", mają podawać listę wszystkich byków, jakie w owej poprzedniczce się znalazły? Bądźmy poważni...

Kończąc offtop, muszę przyznać, że czuję się zawiedziony. Podobnie jak wiele osób, liczyłem na Warhammera, tymczasem dostajemy coś, co przypomina bardziej dodatek, niż pełnoprawną grę (jak napisał kolega wcześniej). Kompletnie to do mnie nie przemawia. Do tej pory podobało mi się zróżnicowanie, jakie wprowadzały kolejne części (raz walczymy w średniowiecznej Europie, po czym przeskakujemy do feudalnej Japonii i tak dalej), a teraz... Nie, panie i panowie z CA, ja pasuję. Poczekam na kolejną odsłonę, może będzie nią w końcu WH, a może kolejny Shogun. Chyba, że wpadną na genialny pomysł, by kolejnym tytułem była Sparta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować